Anasayfa » Hırdavat & El aletleri » fischer – BAĞLANTI TEKNOLOJİLERİNDE BİR NUMARA

fischer – BAĞLANTI TEKNOLOJİLERİNDE BİR NUMARA

Almanya’da yapılan bir ankette, inşaat bilgilendirme hizmeti “ibau” 3.000 şirkete inşaat sektöründeki en iyi üreticilerin ve markaların ne olduğunu sordu. fischer markası diğer güçlü markaları geçerek “bağlantı teknolojisi” ürün kategorisinde birinci geldi ve “Stein im Brett” ödülünü ilk yılında kazandı.

ibau Genel Müdürü Sven Hohmann “Bu çalışma bugüne kadar Almanya’da yapılan en büyük ve en kapsamlı ticari ankettir” diyor. Geçen yıl yapılan ve Heinze pazar araştırmaları şirketi ile online platform “Helden am Bau” (“inşaat sektörünün kahramanları”) tarafından desteklenen ankette, ibau farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlere belli kategorilerdeki “gözde” üreticilerin hangileri olduğunu sordu. Sektörde faaliyet gösteren profesyoneller ürün kalitesi, fiyat ve kullanım kolaylığına göre puan verdiler. Ayrıca söz konusu ürünü tavsiye edip etmeyeceklerini belirttiler.

Yapılan ankette fischer bağlantı sistemleri çok başarılı sonuçlar elde etti. Ürünlerin kullanım kolaylığı özellikle takdir görmüş ve bu ürünler çalışanların günlük işlerini sürdürülebilir bir biçimde daha da kolay hale getirmiştir. Kuzey Kara Orman bölgesindeki aile işletmesine ait ankrajların ve tespit malzemelerinin sıklıkla tavsiye edilmesinin sebeplerinden birisi de buydu.

fischer “Stein im Brett” ödülünü kazanarak şirket felsefesini tekrar hatırlattı.

Uzun yıllardan beri, şirket sahibi Prof. Klaus Fischer “sektörün en iyisi olmak istiyoruz” demekteydi. İşte bu yüzden, ürünleri sürekli olarak geliştirmek ve bunları kullanım kolaylığı arttırılmış bir şekilde tasarlamak amacıyla Waldachtal şirketi sektörden uzmanlarla düzenli olarak birebir görüşmeler yapıyor.

“Üreticinin kalite ve hizmeti hakkında ancak ürünlerimizi her gün kullanan ve inşaatlarda bizimle birlikte çözüm geliştiren kişiler değerlendirmede bulunabilir” şeklinde sözlerini bitiriyor fischer Germany Sales GmbH genel müdürü Ralf Hafele. Kendisi ödülü Waldachtal’daki fischer genel merkezinde Kurumsal İletişim Başkanı Wolfgang Pott ile birlikte aldı. Ödül, ibau Yöneticisi Rudiger Koch ve ibau Önemli Müşteri Danışmanı Martin Murb tarafından verildi.

#fischer, #baglanti, #teknoloji