22 Mayıs 24 Çarşamba 04:14
Çarşamba, Mayıs 22, 2024
spot_img

EN YENİ

Kale Kilit, Yetkili Satıcıları ile Bir Araya Geldi

 

 

 

Kale Kilit, her yıl gerçekleştirdiği toplantılarla yetkili satıcıları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu yıl Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde düzenlenen toplantı, Zirvedeyiz” söylemiyle iz bıraktı. Kale Kilitin 2023 yılı performansının değerlendirildiği toplantıda, 2024’e dair hedefler ve öngörüler yetkili satıcılarla paylaşıldı.

 

Türkiye’de ve yakın coğrafyada güvenliğin lider markası Kale Kilit, yetkili satıcıları ile kurduğu iletişimi güçlendirmek, şirketin genel durumunu değerlendirmek ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla her yıl yetkili satıcıları ile bir araya geliyor.

 

Bu yılın Ocak ayında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen toplantı, “Zirvedeyiz” söylemiyle iz bıraktı. Kale Kilit Yurt İçi Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker, şirketin satış yönetim kadrosu ve Türkiye genelinde faaliyet gösteren Kale Kilit yetkili satıcıları, bu önemli buluşmada bir araya geldi. Kale Kilit’in 2023 yılı performansının değerlendirildiği toplantıda, 2024’e dair hedefler ve öngörüler yetkili satıcılarla paylaşıldı.

 

Semih Teker: Kale Kilit, Türkiye’de 70 yıldır güvenliğin kalesi olarak biliniyor.”

 

Toplantı, Kale Kilit Yurt İçi Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker’in açılış konuşmasıyla başladı.  Semih Teker, bu toplantının anlamının sadece iş yapmak ya da şirketle ilgili gelişmeleri anlatmakla sınırlı olmadığını; aynı zamanda geçmişe bir saygı duruşu, bugüne olan inançlarının bir ifadesi ve yarına duydukları büyük umudun bir manifestosu olduğunu ifade etti. Teker, “Kale Kilit, Türkiye’de 70 yıldır güvenliğin kalesi olarak biliniyor. Bu uzun yolculukta, yetkili satıcılarımızın verdiği destek ve gösterdiği gayretlerin değerini belirtmek istiyoruz. Onlara sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

 

 

Satıcıları

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.