Pazartesi, Ekim 3, 2022
spot_img

EN YENİ

İZELTAŞ Youtube Kanalı Yayında!

Türkiye’de el aleti üretiminin lider markası İZELTAŞ, imza attığı yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Son bir yılda sosyal medya hesaplarını en aktif kullanan firmalar arasında yer alan; pandemi sürecinde dijital iletişimi ile de kullanıcılarının beğenisini kazanan İZELTAŞ, son olarak üretim, ürün tanıtım ve dijitalleşme videoları ile dopdolu YouTube kanalını aktif hale getirdi.

Üretim süreci göz önünde

İZELTAŞ kullanıcıları uzun süredir, beğenerek kullandığı ürünlerin üretim sürecini, İZELTAŞ’ın üretim sahasını ve tüm ürünlerin doğru kullanımına ilişkin videoları merakla bekliyordu. 2020’nin son aylarından itibaren aktif hale gelen kanalda en çok kullanılan ürünlerin nasıl üretildiği, nasıl test edildiği ve hangi alanlarda nasıl kullanıldığı ile ilgili birçok kısa video yer alıyor.

Öte yandan İZELTAŞ’ın son bir yıldır imza attığı dijitalleşme süreci de YouTube kanalında eğlenceli videolar aracılığıyla takipçilerle paylaşılıyor. İmza atılan yenilikler, üretim ve iş süreçlerinde yaşanan değişimler, ‘Bir Dijitalleşme Süreci’ adlı kısa film serisi ile anlatılıyor.

Kanala YouTube üzerinden İZELTAŞ adıyla ulaşılarak takip edilebiliyor.

 

 

 

 

 

 

Latest Posts

spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.