22 Mayıs 24 Çarşamba 04:05
Çarşamba, Mayıs 22, 2024
spot_img

EN YENİ

Karbosan Fiyat Listesi Şimdi Cebinizde

Karbosan’dan kullanıcı dostu Mobil Fiyat Listesi Uygulaması

Karbosan Fiyat Listesi Şimdi Cebinizde

1967 yılından günümüze, Türkiye’de aşındırıcı ürünler sektöründe lider Karbosan, çağın dinamiklerini yakalayarak sürekli gelişmekte ve değişmekte olan dijital düzene uyumlu Mobil Fiyat Listesi uygulamasını tasarladı.

700 kişiyi aşan kadrosuyla iç ve dış pazardaki müşterilerine yüksek performanslı, güvenilir ve kaliteli ürünleriyle hizmet veren Karbosan’ın geliştirdiği kullanıcı dostu Mobil Fiyat Listesi uygulaması, geniş bir ürün yelpazesi sunarken, kategori ve ürünlere hızlı, kolay erişim imkanı sunarak zamandan kazanmayı da sağlıyor.  Alışveriş deneyimini daha pratik hale getirmeyi amaçlayan uygulama ile ihtiyaca uygun kategoriyi seçmek ve istenilen ürünlere sadece birkaç dokunuşla ulaşmak mümkün olabiliyor.

Uygulamada favori ürünlerinizi belirleyebilir ve kolayca takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri favorilere ekleyerek, sonradan kolayca ulaşabilirsiniz. Favori listeniz, uygulamayı daha kişiselleştirilmiş hale getirirken, istediğiniz ürünleri daha hızlı bulmanızı sağlıyor.

Karbosan Mobil Fiyat Listesi Uygulaması, en yakın bölge temsilciliklerine hızlı ve kolay bir şekilde erişme imkanı sunarken; en iyi hizmeti alabilmeniz için bölgenizdeki temsilciliklerle de iletişim kurmanızı kolaylaştırıyor. Uygulama ile bölge temsilcilerinin iletişim bilgilerine tek bir dokunuşla ulaşmak mümkün.

Kategori ve ürünlere kolay erişim sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz Mobil Fiyat Listesi uygulamasına  dijital broşürden, Apple Store / Play Store karekodlarını okutarak veya dijital marketinize “Karbosan” yazarak ulaşabilir; kolayca cep telefonunuza ve tabletinize indirebilirsiniz.

 

Cebinizde

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.