15 Temmuz 24 Pazartesi 18:54
Pazartesi, Temmuz 15, 2024
spot_img

EN YENİ

Lincoln Electric Türkiye’den yeni Kaynak Jeneratörü: OUTBACK 200

Kaynak sektörünün lider şirketlerinden Lincoln Electric Türkiye; taşınabilir, çok yönlü ve geliştirilmiş güvenlik parametrelerine sahip yeni kaynak jeneratörü OUTBACK 200’ü piyasaya sürüyor. Dış mekanlar için üretilen OUTBACK 200, taşınabilir DC örtülü elektrod kaynağı ve AC jeneratör gücüne ihtiyaç duyan; servis kamyonları, çit üreticileri, bakım ekipleri, çiftçi gibi kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor. Yapısal çelik, inşaat, bakım ve onarım, üreticiler ve tarım sektörlerindeki kaynak işlemlerinde kullanılabilen OUTBACK 200; endüstriyel aletleri veya ek bir invertör kaynak makinesini çalıştırmak için 8,2kW’a kadar sürekli tek fazlı güç sağlayabiliyor. 200A’ya kadar kaynak akımı sunan jeneratör, benzinli motoru ile DC örtülü elektrod kaynak makinesi ve 230/110 V AC güç jeneratörü olarak kullanılabilirken 5.0 mm’ye kadar örtülü elektrodlar ile DC kaynak ve birçok uygulama için 170A’ya kadar DC çıkış modu sunuyor.

Yenilikçi ürün ve çözümleriyle kaynak işlemlerini kolaylaştıran Lincoln Electric Türkiye yeni nesil kaynak jeneratörü OUTBACK 200 ile de dış alanda yapılan kaynak işlemlerini kolaylaştırıyor. Laboratuvarda test edilmiş ve sahada kanıtlanmış sağlamlık ve dayanıklılığı, dış mekan ve zorlu ortamlarda kullanılabilir tasarımıyla (IP23 Sınıfı) sorunsuz çalışan 11.1 BG Honda GX benzinli motorlu jeneratör tarım, inşaat, bakım-onarım gibi sektörlerde kabul görüyor.

RoHS, CE ve Stage V emisyonları için geçerli en son standartlarla uyumlu olan OUTBACK 200; 97 dB’de düşük gürültülü çalışma özelliğine sahip. Dış mekanlardaki kaynak işlemlerinin üstesinden gelmek için tasarlanan kompakt ve çok yönlü makine inşaat sektörü ve kiralık filo yöneticileri için ideal seçim olarak öne çıkıyor. OUTBACK 200 ve Lincoln Electric Türkiye’nin diğer ürünleri www.askaynak.com.tr adresinden incelenebiliyor.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.