Sac İşleme Makinaları, Craft Portföyüne Eklendi

Portföyüne eklediği her yeni ürün ve ürettiği çözümlerle birlikte sektörüne katma değer sağlamaya devam eden Craft, yeni ürün grubu sac işleme makinalarıyla önemli bir projeye daha imza attı. Yeni Craft ürünleriyle birlikte makina sektöründeki en geniş ürün portföyüne ulaşan Reis Makina, yerli ürünlere yaptığı yatırımlarla da üreten Türkiye’ye destek vermeye devam ediyor.

2020 Reis Makina Mavi Kataloğu

Reis Makina olarak, sac işleme makinalarından silindir, caka, kordon, giyotin, daire kesme, köşe kesme ve kurtağzı açma makinalarından oluşan 30’u aşkın modeli, stoklu çalışarak tüm Reis Shop Bayilerinde kullanıcılarımıza sunuyoruz. Reis Makina’nın geniş bir kullanıcı kitlesi olan yeni ürünleri, “2020 Reis Makina Mavi Kataloğunda” da yerini alacak. Satış pazarlama ekibimize eğitimi verilen ürün grubumuz için tanıtım broşürü çalışması da yapılmakta olup yakın zamanda tüm Reis Shop’ larımız ile paylaşılacaktır.

Üretimdeki her kademenin ihtiyacına kaliteli çözüm sunma gayretimiz ve üretime daha fazla yerli ürün kazandırma arzumuzla yeni projelerimize devam edeceğiz.