koln

Green Air Tools Automechanika Fuarında Ürünlerini Sergiledi

Automechanika 2019 fuarında katılımcı olarak yer alan Green Air Tools, fuarda ziyaretçileriyle buluştu. Yurt dışından gelen ziyaretçilerin olumlu yaklaşımlarından memnun oldukları dile getiren Green Air Tools firma yetkilisi Erdal Yeşil, fuarla ilgili düşüncelerini dergimizle paylaştı.

Fuar hakkındaki genel olarak görüşlerinizi alabilir miyiz? Genel olarak fuar nasıl geçti?

Fuar genel olarak iyi geçti. Fuarın uluslararası olması, yurt dışı katılımcıların da olmasından  dolayı yoğun ve verimli geçti.

Katılımcı olarak kendi açınızdan değerlendirme yapacak olursanız; neler söylemek istersiniz?

İlk defa katılımcısı olduğumuz Automechanika 2019, firmamız açısından son derece memnun edici oldu. Standımızda ürünlerimize gösterilen ilgiden dolayı ve yurt dışından katılan ziyaretçilerin olumlu görüşlerinden dolayı firmamız açısından gayet verimli geçti.

Fuarda sergilediğiniz ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Müşterilerinize yeni bir ürün sundunuz mu?

Fuarda hem ithalatını hem de imalatını yapmış olduğumuz ürünlerimizi  sergileme fırsatımız oldu. Özellikle spiral hava hortumu grubumuz olan Green Air Hose markamızın ürünlerini ve tır dorse grubumuzdaki ürünleri sergileme fırsatı bulduk.

Son olarak neler söylemek istersiniz?

 Automechanika fuarı yurtdışı müşterilerin daha fazla ziyaretinden  dolayı içerisinde bulunduğumuz bu ekonomik koşullardan dolayı bizler için yeni fırsatlar ve imkânlar sunmaktadır. Üretmiş olduğumuz ürünleri yurt dışı pazarına sunmak ve ekonomimize katkıda bulunmak adına yeni işbirlikleri açısından oldukça iyi bir platform. Önümüzdeki yıllarda bunun gibi fuarların sayısının artması temennisiyle… Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.