Anasayfa » AR-GE » DEWALT Kablosuz Elektrikli El Aletleriyle İş Yapmak Artık Çok Daha Güvenli

DEWALT Kablosuz Elektrikli El Aletleriyle İş Yapmak Artık Çok Daha Güvenli

Dünyanın önde gelen elektrikli el aleti markalarından DEWALT, kablosuz ürünleriyle iş güvenliğine yeni bir boyut getiriyor. DEWALT kablosuz elektrikli el aletleri, kablo karışıklığına son vererek çok daha güvenli bir çalışma ortamı sunuyor.

Uluslararası Çalışma Örgütü’nün raporuna göre Türkiye, ölümlü iş kazalarının en çok yaşandığı ülkeler arasında yer alıyor. Bu kazaların yüzde 22’si düşme ve elektrik çarpması sonucu gerçekleşiyor. Dünyanın lider el aleti ve aksesuar üreticisi StanleyBlack&Decker, üstün kalite, sürekli yenilik ve mükemmellik tutkusu ile birçok farklı sektörde yer alan, alanında lider ve öncü ürünleriyle iş güvenliği alanında da farklılık oluşturmaya devam ediyor.

Firmanın farklı amaçlara yönelik profesyonel markası DEWALT, kablosuz elektrikli el aletleri kategorisindeki yenilikçi ve ileri teknoloji ürünleriyle kullanıcılarının işini kolaylaştırıyor. Bu sayede, iş kazalarının en büyük nedenlerinden biri olan kablo sorununu da ortadan kaldırırken; çok daha hızlı, verimli ve güvenli çalışılmasını sağlıyor.

İş güvenliği yanında zaman tasarrufu

Kablolu elektrikli el aletleri kadar yüksek performans gösteren DEWALT kablosuz elektrikli el aletleri, elektrik olmayan ortamlar için profesyonelleri jeneratör taşıma derdinden ve masrafından kurtarıyor. Yerlerde biriken kabloların neden olabileceği kazaları da engelleyerek daha güvenli bir iş ortamı sunuyor.

Yapılan araştırmalar, işe başlamadan önce güç kaynağının ayarlanmasının çalışma süresinin büyük bir kısmını aldığını ve iş verimliliğinini de önemli ölçüde düşürdüğünü gösteriyor. DEWALT’ın 90’dan fazla kablosuz özellikli elektrikli el aleti jeneratör, uzatma kablosu, priz gibi ayrıntılarla uğraşmadan işlerin hem daha hızlı hem de daha güvenli bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor.