ARMATÜRÜN 3 RENGİ

Artema’yı tercih edenler, armatür seçerken özgür olmanın tadını çıkarıyor. 3 farklı renk seçeneği sunan Artema armatürler, banyoların tarzını değiştiriyor.

Yalın bir tarz isteyenler için Artema’nın en yeni serisi Suit’te ve yuvarlak formulu Juno serisinde; lavabo bataryalarında krom, altın ve bakır renk seçeneği bulunuyor. Artema Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan doğa dostu Q-Line armatürler, kromdan vazgeçmeyenlere hitap ediyor. Red Dot ödüllü ve tasarruflu X-Line armatürlerin krom ve altın seçenekleri, yıllara meydan okuyan bir şıklık sunuyor. Christophe Pillet’nin tasarladığı Memoria armatürler, ise tek ve çift kumanda kollu modellerinde, kromu siyah ve beyazla buluşturuyor.

Artema; yıllık 3 milyon adet armatür ve 2,5 milyon adet banyo aksesuarı üretiyor

Dr. Nejat Eczacıbaşı’nın 1979 yılında temelini attığı Artema Bozüyük üretim tesisleri, 1983’ün sonlarına doğru sıhhi tesisat armatürleri de üretmeye başladı. 1995’te faaliyet alanına banyo aksesuvarlarını ekleyen kuruluş, bugün banyo ve mutfak armatürleri, duş sistemleri ile banyo aksesuvarları olmak üzere 4 ana ürün grubunu müşterilerinin beğenisine sunuyor. Artema, kaliteye yönelik yatırımlarıyla sektöründe “Ulusal Kalite Başarı Ödülü” almaya hak kazanan ilk kuruluş.

Yıllık 3 milyon adet armatür ve 2,5 milyon adet banyo aksesuarı üretme kapasitesi bulunan Artema, ISO 9001 Kalite Sistem Sertifikası ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikasına sahip. Artema’nın TS EN 817 ve TS EN 200 standartlarına uygun olarak üretilen armatürleri, ihraç edildiği pazarlarda da onaylatılıyor. 5 kıtada 50’ye yakın ülkeye VitrA markasıyla ihraç edilen Artema’nın önemli yurtdışı pazarları arasında ABD, Almanya, İngiltere, İsveç, Avustralya, BDT ve Ortadoğu ülkeleri yer alıyor. Artema, yönetim anlayışı, ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımıyla, yalnız Türkiye’de değil, dış pazarlarda da hızla büyüyor.

Yüksek teknolojiyle üretilen Artema ürünleri, fonksiyonelliğin yanı sıra tasarımda da sektör liderliğini temsil ediyor. NASA’nın, uzay araçlarını dış etkilerden korumak amacıyla kullandığı PVD (physical vapor deposition) teknolojisini uygulayarak ürünlerinde daha dayanıklı yüzeyler oluşturan Artema, “Chrommax” adını verdiği bu teknolojiyle ömür boyu kaplama garantisi sunuyor.

#odul, #armatur, #urun