Cumartesi, Aralık 10, 2022
spot_img

EN YENİ

İzeltaş Yerli Üretim Takım Dolapları, Yurt İçi ve Yurt Dışı Pazarının Gözdesi

Türkiye’nin ilk el aletleri üreticisi İZELTAŞ’ın Turgutlu’daki üretim tesislerinde imal edilen ve 30 ülkeye ihraç edilen takım dolapları, yerli üretimin en güzel örneklerinden birini teşkil ediyor.

Sanayi sektöründe yarım asrı deviren ve ikinci 50.yılına yepyeni ürünleriyle merhaba diyen Türkiye’nin ilk el aletleri üreticisi İZELTAŞ, 30 ülkeye ihraç ettiği takım dolapları ile dünyada kalitesinden söz ettiriyor.


Sac malzemeden ileri teknoloji ve kalite ile üretilen, kullanıcının emniyeti ve konforu için teknolojik birçok özellikle donatılan takım dolapları, el aletleri ile çalışan herkesin işini kolaylaştırıyor. Ham maddeden son aşamaya kadar yerli olarak üretilen dolaplar, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde ilgi görüyor.

Kullanıcının ihtiyacına göre farklı muhteviyatlara sahip Pro, Premium, Garaj, Partner, Trend gibi 5 seri halinde üretilen takım dolapları yurt içinde de başta sanayi ve otomotiv sektörü olmak üzere el aletlerinin kullanıldığı her alanda ihtiyacı karşılıyor.

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.