koln

Ahşap ve Mobilya Sektörü için Zımparanın Her Formu

Türkiye’nin öncü zımpara markası olan Atlas Zımpara, tecrübesi ve dünya standartlarındaki üretimiyle müşterilerinin taleplerini eksiksiz karşılamayı ilke edinmiş durumda. Devamlı yenilenen ve genişleyen ürün portföyü ile de pazardaki lider pozisyonunu devam ettirmek için başarılarından aldıkları güçle çalışmayı sürdürüyorlar.

Bu yazıda Atlas Zımpara’nın hizmet ettiği sektörlerden sadece biri olan mobilya & ahşap pazarı için öne çıkan ürünleri derledik:

 Su Zımparaları
Atlas Zımpara’nın önde gelen ürünü su zımparaları yıllardan beri dayanıklılığı ve aşındırma performansı ile aranılan ürünlerden olmayı sürdürüyor.

Rulo Zımparalar
Bu kategoride çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek kadar fazla alternatif bulunuyor. İster pamuk mesnet, ister yumuşak bez, isterseniz sünger rulolar elle kullanıma uygun olarak sunuluyor.

Tabaka Zımparalar
İsterseniz yapışkanlı mesnet seçeneği bulunan tabaka kuru zımparlar, farklı boyutlar ve delikli alternatifleri ile hali hazırda bulunuyor. Ancak istenildiği takdir özel ölçülü siparişler de vermek mümkün…

Disk Zımparalar
Cırtlı, yapışkanlı ya da düz seçenekleri bulunan disk zımparalar ihtiyacınıza göre farklı kalite altenatifleri ile Atlas Zımpara’nın ürün gamında yer alıyor.

Kalibereler
Maksimum verimlilik sağlayan Atlas Kalibre Zımparalar, daha çok endüstriyel tesislerde tercih ediliyor. Özel bir yapıştırma tekniği ile birleştiriliyor ve uzun süre dayanıklılık gösteriyor.

Sünger ve Keçeler
Esnek yapıları ve uzun süre verim alınması ile öne çıkan özellikleri bulunan Atlas markalı sünger ve keçeler farklı ölçü alternatifleri ile sunuluyor.