Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Asya, Avrupa ve Ortadoğu’nun merkezi İstanbul’da nalburiye ve hırdavat sektörünün tekrar bir araya geleceği büyük buluşma için geri sayım başladı. 5. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 27-30 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Hırdavat ve nalburiye sektörüne dair geliştirilmiş son ürünlerin ve tüm teknolojik yeniliklerin sergileneceği 5. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, son kullanıcının ötesinde üretici, toptancı, perakendeci, bayii ve yapı market  satın alma profesyonellerinden oluşan ziyaretçi kitlesi ile 5. kez sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.

5 yıldır nalburiye ve hırdavat sektöründeki büyük eksikliği tamamlayarak gelenekselleşme yolunda büyük ivme kazanan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı; yerli üreticiler ile global markaları bir araya getirerek ithalat ve ihracat noktasında güçlü işbirlikleri oluşturacak sektörel bir zemine ev sahipliği yapıyor.

Elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından kaynak makinaları ve elektrotlarına, D.I.Y. (kendin yap) ürünleri, zımpara ve çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve iş güvenliği ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boya ve kilit aksesuarlarına kadar çok büyük bir ürün çeşitliliği ile kalabalık bir ziyaretçi potansiyeli sunuyor.

10 yılı aşkın süredir nalburiye ve hırdavat sektörünün tek yayını olan ana basın sponsoru Nalbur Teknik Dergisi ile gerçekleştirilen işbirliği sayesinde katılımcıların ve ziyaretçilerin aynı ticari hedefte birleştirmelerine büyük katkı sağlanması hedefleniyor.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’na Katılın, Fırsatlardan Faydalanın…

Üretim yapan büyük, küçük ve orta ölçekli firmalar için dış pazarlara açılma imkanı nitelikli fuarlardan geçiyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen sektör profesyonelleri ve satın alma yetkilileri ile buluşma fırsatı, yeni pazarlar, yeni hedef ülkeler, yüksek iş hacmine anında erişim olanağı ve nitelikli ziyaretçi ile geniş networking imkanı sağlayacak 5. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın 27-30 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaret edebilirsiniz.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

Nehir ÇETİNER,

Kurumsal İletişim Müdürü

Direkt Tel: 0212 604 5103  Mobil: 0532 616 2628