Anasayfa » Boya & İzolasyon » PARK BOYA:Marka Bilinirliği Birincil Hedefimiz

PARK BOYA:Marka Bilinirliği Birincil Hedefimiz

Firmanızın faaliyet gösterdiği alanlarla ilgili bilgi verir misiniz? Kurulduğu günden bu güne gelişim sürecini nasıl değerlendirirsiniz?
Park Boya 1968 yılında kurulmuş olup o tarihten itibaren boya piyasanın içinde yer almıştır. Sektörde son 10 yıldır sprey boya, ısıya dayanıklı boya, yaldız boya konusunda İtalya’dan ithalat yapmaktadır. Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 1987 yılında mezun olduğumdan beri firmanın başında görevimi yürütüyorum. Sprey boya konusunda Türkiye’de yeni oluşumlara kapı açan Park Boya, sektörde onlarca iş ortağı olup sürekli büyümektedir.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda hangi ürünleri sergileyeceksiniz? Özellikle öne çıkaracağınız yeni ürününüz bulunuyor mu? Standınızı ziyaret edecek misafirleri neler bekliyor?

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda Eco Service Genel Renk Spreylerimiz, Eco Service Floresan Renk Spreylerimiz, Eco Service Yaldız Renk Spreylerimiz, Eco Service Metalik Renk Spreylerimiz, Eco Service Isıya Dayanıklı Spreylerimiz, Eco Service Krom&Altın Renk Spreylerimiz, Eco Service Vernik Spreylerimiz, Eco Service Astar Spreylerimiz, Eco Service Teknik Spreylerimiz ile katılacağız.

-Eco Service Genel Renk Spreylerimiz: Akrilik:

1. sınıf sprey boyadır. Ahşap, cam, seramik, alçı ve boyalı yüzeylerde uygulanabilir. Hızlı kurur. – Eco Service Floresan Renk Spreylerimiz: Turuncu, Sarı, Mavi, Kırmızı, Yeşil, Lila çeşitleri ile karanlıkta parlayan 1. Sınıf Akrilik sprey boyadır.

– Eco Service Yaldız Renk Spreylerimiz:

Gümüş, Altın, Koyu Altın, Bakır çeşitleri ile yaldız özelliği veren 1. Sınıf Askrilik sprey boyadır.

-Eco Service Metalik Renk Spreylerimiz:

Gri, Yeşil, Kırmızı, Siyah, Mavi, Sarı, Yeşil, Lila, Violet çeşitleri ile metalik uygulamalarda kullanılan 1. Sınıf Akrilik sprey boyadır.

– Eco Service Isıya Dayanıklı Spreylerimiz:

Beyaz, Kırmızı, Mat Siyah, Parlak Siyah, Alüminyum çeşitleri ile 600° kadar Isıya Dayanıklı 1.Sınıf Akrilik sprey boyadır.

– Eco Service Krom&Altın Renk Spreylerimiz:

Krom Effect ve Altın Effect çeşitleri ile 1. Sınıf Akrilik sprey boyadır.

– Eco Service Vernik Spreylerimiz:

Her türlü yüzeye uygulanabilen parlak ve mat çeşitleri ile 1. Sınıf Sprey Verniktir.

– Eco Service Astar Spreylerimiz:

Plastik ve Beyaz çeşitleri ile 1. Sınıf Sprey Astardır.

Eco Service Teknik Spreylerimiz:

ZINCO BRIL: Tüm metallerde paslanmaya karşı kesin koruma sağlar. İyi elektrik iletkeni olup metallerin ve sıcak galvanizlerin yüzeylerin tamiri ve bakımı için kullanılabilir. Paslanmaya karşı yüksek mukavemet sağlayan parlak galveniz boyasıdır.

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili beklenti ve görüşleriniz nelerdir?
İstanbul Hırdavat Fuarı’nın uluslararası arenadan ve ülke sektöründen firmalara ev sahipliği yaparak, kaliteli ziyaretçilere hâkim olacağını düşünüyoruz. Park Boya olarak ilk fuar deneyimimizi bu yüzden 2017 İstanbul Hırdavat Fuarı’nda yaşamıştık. Beklentilerimizin karşılığını iyi yönde aldığımız için 2018 İstanbul Hırdavat Fuarı’na da katılıyoruz. Fuardan beklentilerimiz yeni müşterilerle tanışmak, pazarda markamızı duyurmak, Anadolu’da ki yüksek tempomuzu fuar aracılığıyla tüm bölgelere yayarak sektördeki yerimizi sağlamlaştırmaktır. Dileğimiz fuarın tüm katılımcılar ve ziyaretçiler için verimli geçmesi yönündedir.

Firma olarak hedeflerinizden bahseder misiniz? Önümüzdeki dönem yeni yatırım veya projeleriniz olacak mı?
Önümüzdeki dönemde Türkiye’de ki marka
bilinirliğimizi daha üst seviyeye taşımak, kalıcılığı arttırmak en büyük hedefimiz. Bayi sayımızı artırmak, güvenilir ve iyi ticaret anlayışını tüm sektöre göstermek temennimizdir.

2018 yılında hırdavat ve nalbur sektörünü neler beklemekte? Sektörel anlamda ve ayrıca ülke ekonomisi ile ilgili değerlendirme alabilir miyiz?
Park Boya olarak İtalya’dan ithalatını yapmış olduğumuz Eco Service markasını bilinir hale getirerek, pazarda yaygınlaşmasını sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında. 2018 yılının 2. yarısında da hızımızı kesmeden ithalat, ihracat ve yurtiçi çalışmaları yapmak projelerimiz içerisinde bulunuyor. Kendimize koymuş olduğumuz ithalat hedefinin üzerine çıkmak istemekteyiz. Arzumuz İstanbul Hırdavat Fuarı’nın bizlere en verimli şekilde katkı sağlamasıdır.

Son olarak hırdavat ve nalburiye sektörüne iletmek istediğiniz bir mesaj var mı? 2018 yılına hızlı, güzel ve bereketli başladık. Dileğimiz sektörün ve ülke ekonomisinin gidişat ivmesini artırarak, yılın 2. yarısından itibaren yükselmesidir.

#ParkBoya, #Marka, #Hedef, #HIRDAVATFUARI, #HIRDAVAT