koln

“Karbosan, İnovasyon ve Ar-Ge Çalışmaları ile Ürün Çeşitliliğini Artırmaya Devam Ediyor”

4’üncü Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarının Platinum sponsoru olan Karbosan, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu senede fuara en büyük desteği verdi. Türkiye’nin lider aşındırıcı firması Karbosan, 9’uncu salondaki özel standında ziyaretçilerini ağırlayarak en yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Fuar katılımı ile ilgili görüşlerini aldığımız Karbosan Yurt içi Satış Müdürü Ahmet Kodalak, ilk günden beri Platinum sponsor olarak fuara en büyük desteği verdiklerini belirterek, fuarla ve fuarda sergileyeceklerini ürünler hakkındaki görüşlerini bizlerle paylaştı.

“Fuarın sektörü tek çatı altında toplaması son derece önemli”

 “Bu sene 4.’sü düzenlenecek olan İstanbul Hırdavat fuarına, Karbosan olarak ilk günden beri Platinum Sponsor olarak desteğimizi vermekteyiz. Her geçen sene daha da artarak devam eden ziyaretçi profili ve sayısı bu bağlamda mutluluk vericidir. Hırdavat sektörünü bir çatı altında buluşturmasının son derece önemli olduğunu düşündüğümüz fuarda, ziyaretçilere doğrudan ürünlerimizi tanıtma ve sergileme fırsatı sunması önemlidir.

Türkiye’nin ilk zımpara taşları üreticisi olan Karbosan, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlar sayesinde ürün çeşitliliğini hızla arttırmaktadır. Portföyümüze yeni dahil ettiğimiz; Polyester film mesnetli ve C kağıt mesnetli cırtlı disklerimiz ile birlikte yeni geliştirdiğimiz J esnek polycotton bez zımparamızı lanse edecek olmamızın heyecanını taşımaktayız. Yeni ürünlerimiz ile birlikte tüm portföyümüzü müşterilerimize, potansiyel müşterilerimize, satın alma sorumlularına, mimar, mühendis ve son kullanıcılara ilk ağızdan en doğru şekilde anlatmayı hedeflemekteyiz.

Ayrıca fuarın daha etkin hale gelmesi adına, fuar organizatörünün sanayi ve ticaret odaları ile irtibat halinde olarak fuara ulaşım ve reklam konusunda birlikte çalışma yapmaları gerekmektedir.

Bu vesile ile tüm sektörümüze önce sağlıklı ardından başarılı bir yıl geçirmeyi temenni ederim.”