İstanbul Hırdavat Fuarı Yeni Tarihi ile 2021’de Bölgesindeki Tek Fuar Olacak…

Türkiye’nin nalbur ve hırdavat sektöründeki tek ihtisas fuarı olan İstanbul Hırdavat Fuarı  27 – 30 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Hırdavat ve nalburiye sektörüne dair geliştirilmiş son ürünlerin ve tüm yeniliklerin sergileneceği İstanbul Hırdavat Fuarı 2021 yılında 5. kez sektör profesyonellerine kapılarını açacak.

Fuarda elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından kaynak makinaları ve elektrotlarına, D.I.Y. (kendin yap) ürünleri, zımpara ve çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve iş güvenliği ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boya ve kilit aksesuarlarına kadar çok büyük bir ürün çeşitliliği bulmak mümkün olacak.

Fuar 4 Gün Sürecek

2021 Ekim döneminde pandeminin olumsuz etkilerinin de azalarak ortadan kalmış olması beklendiğinden; dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen sektör profesyonelleri ile küçük ve orta ölçekli firmaların temsilcilerinin bir araya gelerek dış pazarlara açılma fırsatı sağlanacak.  İstanbul Hırdavat Fuarı olarak yaşanan pandeminin ekonomimize yansıttığı olumsuz etkinin azaltılması ve sektöre katkı sunmak adına, 2021 yılında 3 gün olan fuar gününü 4 güne çıkartarak yüksek faydayı sağlamayı hedefliyoruz.