koln

Epoksi Esaslı Weber EP Easy’den Üç Yeni Derz Rengi!

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Saint-Gobain Weber, 62 ülkede 200’e yakın üretim tesisi ile yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunuyor.

 Epoksi esaslı, iki bileşenli, asit ve alkalilere karşı dayanıklı, yüksek performanslı seramik yapıştırıcısı ve derz dolgusu weber EP easy renk seçenekleri arasına eklenen bahama bej, kum beji ve granit gri renkleri ile renk yelpazesini genişletiyor.

weber EP easy, kimyasallara ve bakterilere karşı özel direnç gerektiren ortamlarda, seramik, fayans, granit seramik, cam mozaik ve antiasit seramik gibi kaplama malzemelerinin 1-13 mm derz arası derz uygulamalarında, duvar ve zemine yapıştırılmasında, derzlenmesi ve yıpranmış derzlerin yenilenmesinde kullanılabiliyor.

Uzun çalışma süresi, kolay karışım, kolay uygulanabilme ve soğuk su ile silinebilme avantajları ile yüksek performanslı seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları arasında ön plana çıkan weber EP easy şimdi beyaz, gri, karya kreme eklenen bahama bej, kum beji ve granit gri renk seçenekleri ile fark oluşturuyor.

Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin uygulamaları ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de 6 fabrikası, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.