Dekorasyon ve Mimaride Yeni Trend “Decombo”

Mayıs ayında yayın hayatına başlayan Decombo “Tasarım dünyasının nabzını tutma”ya devam ediyor. Uzman ve profesyonel bir ekip ile yola çıkan start-up alanında oldukça iddialı. Konsept olarak, globalde ve yerelde tasarımla ilgili tüm gelişme ve trendleri takip ederek, bunları okuyucuları ile buluşturan sitede aradığınız birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sitede İç Mekan, Dış Mekan, Dekorasyon, Mimari, Tasarım ve Yaşam Tarzı ana kategorileri altında oldukça geniş ve detaylı bir çalışma yer alıyor. Öyle ki ev dekorasyon fikirleri ile başlayan yolculuğunuz mimari proje örnekleri ile son bulabilir. Örneğin eviniz için perde seçimi gibi gündelik ihtiyaçlarınız hakkında bir yazı okurken, kendinizi bir anda dünyanın en lüks ve pahalı otel tasarımlarını incelerken bulabilirsiniz.Hatta sitede gezinirken daha önce hiç farkında olmadığınız ihtiyaçlarınızı fark edebilir ve bir anda yaşadığınız mekanla ilgili değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz.

Kısacası Decombo, içinizdeki yaratıcılığı harekete geçirerek yaşadığınız mekanları güzelleştirmeniz için sizlere ilham veriyor. İlham vermekle de kalmıyor yol gösteriyor.

Eğer siz de tüm bu deneyimleri yaşamak istiyorsanız, ilk fırsatta decombo.com’u ziyaret edin. O zaman ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız…