Anasayfa » Gündem » 3’üncü Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarının Sponsorları Belli Oldu

3’üncü Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarının Sponsorları Belli Oldu

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Platinum Sponsoru Karbosan Oldu

Türkiye’nin ilk aşındırıcı ürün üreticisi olarak faaliyete geçen ve bünyesinde barındırdığı ilklerle sektör lideri olarak konumlanan Karbosan, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında İFM’de gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan 3.İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Platinum Sponsorluğuna devam dedi.

Voli Fuar organizasyonunda ve Nalbur Teknik dergisi öncülüğünde gerçekleştirilen, alanının tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan İstanbul Hırdavat Fuarı’nı başından beri sahiplenen Karbosan, 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında, 9. 10. ve 11. Salonlar olmak üzere, 15.000 m2 alanda gerçekleşecek fuarın Platinum sponsorluğuna devam ediyor.


Aşındırıcı ürünler sektörünün lider firması Karbosan, ISO kalite yönetimi sistemine göre aşındırıcı üretimi yapan Türkiye’deki ilk şirket olmanın yanında, Avrupa Aşındırıcı Üreticileri Federasyonu (FEPA) üyesi ve Aşındırıcı Güvenliği Organizasyonu üyesi (OSA) olan ilk Türk şirketidir. İstanbul Halkalı ve Tekirdağ Çerkezköy’deki modern üretim tesislerinde kaliteli, güvenilir ve yüksek performansa sahip ürünler üreten Karbosan, başta Kesme Taşları, Taşlama Taşları, Elmas Kesiciler, Flap Diskler, Fiber Diskler, Cırtlı Diskler, Bant ve Rulo Zımparalar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, ürünlerini 6 kıtada 75’ten fazla ülkeye sunmaktadır.

Tüm sektörü tek çatı altında bir araya getirme özelliği taşıyan III. İstanbul Hırdavat Fuarı, Karbosan markasının Platinum sponsorluğunda dünyanın dört bir yanından üst düzey yöneticilerle görüşme fırsatları sunacak. İstanbul Hırdavat Fuarı, fuara katılan diğer firmalarında müşterileri ve müşteri guruplarını ve temsilcilerini bir çatı altında buluşturacak.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda yer almaktan çok mutlu olduklarını belirten Uğur Hırdavat, III. İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru Oldu!

 Uğur Hırdavatçılık, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru oldu. Uğur Hırdavatçılık, 1965 yılından beri süre gelen çalışmalarını kararlılıkla sürdürmekte ve sektöre öncülük yapacak çözüm ve hizmetleri ile ithalat yaptığı ürünlerde en hızlı servis anlayışıyla kalite arasında köprü oluşturan ve kalite yönetim sistemiyle ‘kusursuzu’ hedefliyor.

Yapmış olduğu hizmetin kalitesini, teknolojik gelişmelerle birlikte geliştiren bir firma olan Uğur Hırdavat, başta hırdavat, nalburiye ve mobilya aksesuarları olmak üzere iç pazara ithal ettiği kaliteli ürünlerle tedarik sağlayan firmadır. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış yetkili servis ve bölge satış temsilcileri ile profesyonel, yarı profesyonel ve amatör iş aletleri kullanıcılarına ve firmalara en hızlı servis anlayışı ile ulaşım sağlıyor. Kaliteye vurgu yapan insan ve teknoloji merkezli duruşu ile Uğur Hırdavat, pazardaki payını ve ürün hizmet alanı araştırmalarında sağlayacağı başarıyı istikrarlı biçimde artırmaya devam ediyor.

Egebant, 3’üncü Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru Oldu

Egebant, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Expo Center’da gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan 3’üncü Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru oldu.
Butik fuar niteliğindeki İstanbul Hırdavat Fuarı’nın, pozitif bir ortam oluşturduğunu belirten Egebant yetkilileri, müşteri odaklı servisi ve aktif satış ekibi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.


1990’lı yıllara kadar aşındırıcı ürünler konusunda faaliyet gösteren Egebant, ülkemizde sanayinin gelişmesiyle birlikte yapışkanlı bantlar ve iş güvenliği ürünleri imalatı konusunda yatırımlar yaparak gelişimini sürdürmüştür. Çayırova TOSB ve Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi olmak üzere şu anda iki ayrı üretim tesisinde faaliyet gösteren firma; 3M, Sicad, Honeywell, Klingspor, Osborn, Dynabrade gibi markaların distribütörlüklerini yürütmektedir. Son teknoloji ile üretim yapan tesislerde, her türlü zımpara ve yapışkanlı bantın yanında iş güvenliği malzemeleri üretimiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Şanlıurfa’da bulunan fabrikada sanayi eldivenleri üretimi artarak devam edecektir. 335 Kişiden oluşan Egebant ailesi, yapacağı yeni yatırımlarla personel sayısını 450’ye çıkarmayı hedeflemektedir. İstanbul ve Şanlıurfa haricinde, İzmir ve Bursa olmak üzere iki ayrı bölgede satış ofisi bulunan firma, tüm Türkiye’ye yayılmış 50’ye yakın satış temsilcisiyle hizmet vermektedir. Firma; portföyündeki ürünlerin zenginliği doğrultusunda otomotiv, mobilya, havacılık, metal sanayi, elektronik, beyaz eşya, marin, çimento, cam – seramik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

SGS El Aletleri, III. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru Oldu

İstanbul Hırdavat Fuarı’nın hedef kitlesine nokta atışı yaptığını belirten SGS Grup, günümüzün ilerleyen teknolojisi ile birlikte her geçen gün büyüyerek, Türkiye’nin el aletleri konusunda aranılan firması olmuştur.
1980 yılında kurulan firma, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek III. İstanbul Hırdavat Fuarı’nda yerini aldı.
Gerek Ar- Ge, gerek üretim tesislerindeki işinin ehli ustaları ve teknik ekibi ile, hızlı, girişimci ve geliştirici yeni özgün fikirlerle üretime ara vermeden devam etmektedir.


Yurt içinde ve Yurt dışında çalışmaları ile hedefi her zaman kendini ve müşterilerini şaşırtmak olan firma, en son yeniliklerle daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Tüm sektörü tek çatı altında bir araya getirme özelliği taşıyan İstanbul Hırdavat Fuarı, SGS El aletleri firmasının Gold sponsorluğunda dünyanın dört bir yanından üst düzey yöneticilerle görüşme fırsatları sunacak. İstanbul Hırdavat Fuarı, fuara katılan diğer firmaların da müşterileri ve müşteri gruplarını bir çatı altında buluşturacak.