15 Temmuz 24 Pazartesi 18:11
Pazartesi, Temmuz 15, 2024
spot_img

EN YENİ

“Bu Yıl Gerçekleşen İstanbul Hırdavat Fuarı Muhteşem Geçti”

SİNERJİ MAKİNE

Fuarınız nasıl geçti, firmanız açısından değerlendirmesini yapar mısınız?

Sloganımız “Adana’dan gelen Sinerji” ve tedarik bağlamında bir firmayız. Önce firmamız 2019 yılının şubat ayında kuruldu. Kuruluşumuzun ilk senesinden itibaren hırdavat fuarlarına katılıyoruz. Gün geçtikçe üzerine koyarak, kalitemizi artırarak, müşterilerimizi çoğaltarak ve ürünlerimizi çeşitlendirerek devam ediyoruz. Bu yıl gerçekleşen İstanbul Hırdavat Fuarı muhteşem geçti. Üretici, tedarikçi, ara toptancı olmak üzere yaklaşık 300 firmanın bulunduğu bir fuardı. Katılım çok yüksekti. Katılan ziyaretçilerin sayısı ve kalitesi yüksekti. Dolayısıyla kaliteli ürünün ve kaliteli insanın olduğu yerde kaliteli ticaret olur. Bu konuda çok memnunuz ve bu fuarı düzenleyen arkadaşlara ulaşabilecekleri kitleleri doğru belirledikleri için çok müteşekkiriz.

Fuarın ziyaretçi profilini nasıl buldunuz?

Ziyaretçi profilini beğendik. Hem kendi çalıştığımız müşterilerimiz vardı hem kullanıcı grubuna ait insanlar vardı. Yurt dışından gelen ihracata yönelik potansiyel müşteri olabilecek ziyaretçiler vardı. O konuda çık memnunuz. Fuara bu yıl üçüncü katılımımız oldu. Her yıl katılımımızda standımızın metrekaresini biraz daha büyüttük.

Fuar bu yıl daha geniş bir alanda düzenlendi. Bu konudaki yorumunuzu alabilir miyiz?

Fuarın genişlemesi bizim açımızdan olumluydu. Ziyaretçilerimiz de bu konu ile ilgili olumlu şeyler söyledi. Girişe çok yakın olması, fuar alanının metrodan indikten sonra tam karşıda bulunması ve üç holün yan yana, birbirine doğrudan bağlı olması insanların gezmesi açısından çok etkili oldu. Seneye de aynı yaklaşımın sürdürülmesi gerekiyor.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.