21 Haziran 24 Cuma 21:13
Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img

EN YENİ

Metal Sektörünün Lider Markası Trumpf Trutool El Aletleri, Türkiye Distribütörü Altınel Güç Aletleri ile Büyümeye Devam Ediyor

2004 yılında bir aile işletmesi olarak kurulan şirketimiz, endüstriyel el aletleri markalarından TRUMPF, RUPES, PANASONİC ürün gruplarının Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir ve bu markaların merkez servis hizmetini de uzman teknisyenlerimizle başarı ile sürdürmekteyiz.

2021 Yılından buyana endüstriyel El Aleti üreticisi olan TRUMPF markasının Trutool El Aletlerinin Türkiye partneri olarak hizmet vermekteyiz.

TRUMPF Sac kesme makineleri, lazer cüruf temizleme makinesi, soğuk perçin makinesi, panel kesici, kenet kapatma, kaynak ağzı açma, pah kırma makinesi gibi, metal alanında kullanılan endüstriyel El Aletleri üretmektedir.

TRUMPF Trutool El Aletleri metal sac levha kesimi, lazer kesim makineleri, panel üretim-montaj, makine üretimi, havalandırma gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

10 mm’ye kadar sert saclarda kıvılcım çıkarmadan kesim yapan N 1000 TRUMPF Trutool modellerimiz el aletleri sektöründe tek olma özelliğine sahiptir.

TSC 100 model lazer ızgara temizleyici (Cüruf temizleme) makinemiz mekanik temizleme sistemi ile benzersiz kullanım kolaylığı sağlamakta ve hızlı cüruf temizleme yapmaktadır, aynı zamanda ızgara yenileme maliyetini de ortadan kaldırmaktadır.

Hvac sektöründe ( Havalandırma-İklimlendirme ) kullanılan TF 350 model soğuk perçin makinemiz akülü ve elektrikli versiyonları ile yine El Aletleri sektöründe tek ve öne çıkan ürünlerimizdendir.

F 300 – F 301 model kenet kapatma makinelerimiz, tezgah tipi makinelerin yapmış olduğu, metal sacları katlama işini başarı ile yapmakta ve üreticilerin demirbaş maliyetlerini minimize etmektedir.

18 V Akülü sac kesiciler ve soğuk perçin makinesi ile El Aletleri alanında kendinden söz ettiren TRUMPF Trutool teknolojisi, kullanıcının en zor anında işini kolaylaştırmaya devam ediyor.

 

TRUMPF Trutool El Aletleri ve bu aletlerde kullanılan sarf malzemeleri, kullanılan mesleklerde talepkar profesyonellerin ihtiyaçlarına göre mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır.

Dünyada farklı alanlarda gelişen teknolojiyi geliştiren marka olan TRUMPF, bu gelişmeleri de kendisine ait El Aletleri markası olan Trutool gruplarında kısa sürede uygulamaktadır.

Bir İsviçre markası olan ve 100 yıldır metal sektörünün içinde yer alan TRUMPF dayanıklı ve kaliteli El Aleti deyince akla gelen simge markalarındandır.

Türkiye’de alışılagelmiş satış ve servis mantığının ötesinde, müşterilerine ve paydaşlarına değer yaratacak şekilde; teknolojik bilgi sistemlerinin sağladığı olanakları optimum düzeyde kullanarak, her koşulda problemlere çözümcül bakış açısı getirerek, iyi fiyat ve kalite dengesinde hizmet vermekteyiz.

Demo çalışmaları ile kullanıcının çalışma alanında gerçekleştirdiğimiz aktivitelerle satış oranlarımızı gün geçtikçe arttırıyoruz. Bu demo çalışmalarımız ile müşterilerimiz ihtiyaçları olan makinayı deneme fırsatı bulmakta, işe yararlılığını görerek ve risk olmadan satın alma sağlamaktadır.

Merkezi servis sitemi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz, satış sonrası hizmetler birimimiz tüm Türkiye genelinden kabul ettiği ürünlerin onarımlarını 48 saat içerisinde gerçekleştirmektedir ve böylece kullanıcı ihtiyaç duyduğu makine ile kısa sürede çalışmaya devam edebilmektedir.

 

 

 

 

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.