Cumartesi, Aralık 10, 2022
spot_img

EN YENİ

“Yurt İçinden ve Yurt Dışından Pek Çok Ziyaretçiyi Ağırladık”

İZMİR FIRÇA

Merhaba, sizi ve firmanızı tanıyabilir miyiz?

Merhaba, ben İzmir Fırça Dış Ticaret Müdürü Muzaffer Gezgin. Bu yıl ilk kez İstanbul Hırdavat Fuarına katıldık. Gayet güzel ve verimli bir fuar geçirdik. Pandeminin etkilerine rağmen gerekli güzel adımları attık. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından pek çok ziyaretçiyi ağırladık.

Fuarda hangi ürünleriniz ön plana çıktı?

Özellikle bu fuarda soft dokulu hem yer için hem de otomobil için kullanılabilecek bir fırça ürettik. Exclusive bir ürün. ‘Islandım’ markası ile çıkardığımız bir ürün. Çok güzel geri dönüşler aldık. İnanıyorum ki pazarda çok farklı bir ürün sergilemiş olduk.

Hedef kitlenize ulaşabildiniz mi?

Gerekli hedef kitlemize ulaştık. Pandeminin etkileri tamamen bitmediği için çok fazla bir kalabalık olmaması son derece anlaşılır. Ancak buna rağmen Afrika’dan ve Orta Doğu’dan pek çok geri dönüş aldık. İnanıyorum ki çok daha güzel olacak.

Yabancı ziyaretçiler ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Yabancı ziyaretçiler ile ilgili özellikle Avrupa, Amerika ve İsrail’den çok güzel talepler aldık. Bunun hem bizim hem ülkemiz için çok önemli olduğu inancındayım.

Önümüzdeki yıl fuara katılmayı düşünüyor musunuz?

Evet. Seneye inşallah katılmak istiyoruz. Önümüzdeki yıl hem katılımcının hem de ziyaretçinin daha fazla olacağını düşünüyoruz. O nedenle biz de fuarda olacağız.

 

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.