21 Haziran 24 Cuma 20:07
Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img

EN YENİ

Yapışkan Teknolojisinde Lider Scotch®’Tan Ekstra Güçlü Yapıştırıcı

Yapışkan Teknolojisinde Lider Scotch®’Tan Ekstra Güçlü Yapıştırıcı

Özellikle mutfak ve banyolarda suya ve ısıya maruz kalarak ufak kazalarda kırılan ve çatlayan malzemeler, tamir edilse bile ilk günkü performansını gösteremeyebiliyor. Böyle durumlarda kullanılacak Scotch® Suya ve Isıya Dayanıklı Yapıştırıcı, sıkı tutuşuyla ürünün hem dış görünüşünün hem de kullanılış özelliklerinin kaybolmasını engelliyor.

Yapışkan teknolojisinde lider 3M Scotch®’un, özellikle suya veya ısıya maruz kalan kırık ve çatlak malzemelerin tamir ve yapıştırılması için özel olarak tasarlanmış suya ve ısıya dayanıklı yapıştırıcısı, sahip olduğu ekstra güçlü yapıştırma özelliğiyle öne çıkıyor. Camdan porselene, metalden kristale veya plastiğe kadar pek çok malzemeyi çok güçlü yapıştıran ve 30 saniye içerisinde yapıştırma özelliği taşıyan Scotch® Suya ve Isıya Dayanıklı Yapıştırıcı, diğer yapışkanlara göre çok daha kuvvetli tutuş sağlıyor.

Üretildiği üstün teknoloji ve işlevselliğiyle dikkat çeken, grubunda lider Scotch® Suya ve Isıya Dayanıklı Yapıştırıcı tüm yapı marketlerde tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.