21 Haziran 24 Cuma 21:32
Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img

EN YENİ

VitrA’ya Red Dot’tan İki Yeni Ödül

VitrA, dünyanın en eski ve prestijli tasarım ödüllerinden Red Dottan iki ödülle döndü. VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan Metropole ve Suit serileri için alınan yeni ödüllerle, markanın bugüne kadar Red Dot’tan aldığı ödüllerin toplamı 24 oldu.

 

VitrA, dünyanın en eski ve prestijli tasarım ödüllerinden Red Dot’tan iki yeni ödülle döndü. Zamansız bir tasarıma sahip Metropole banyo koleksiyonu, kısa bir süre önce aldığı iF Design Award 2024 ödülünün ardından, bu kez de Red Dot’ın sahibi oldu. Suit armatür serisi de yarışmanın “Banyo Bataryaları ve Duş Başlıkları” kategorisinde ödül almaya hak kazanırken, VitrA’nın bugüne kadar Red Dot’tan aldığı ödüllerin toplamı 24 oldu.

 

VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan Red Dot ödüllü Metropole ve Suit serileri, aralık ayında da tasarımda mükemmelliğin simgesi kabul edilen Good Design Awards’tan ödülle döndü. VitrA’ya geçen yıl Red Dot getiren ürünler de Resincrete ve ModePaper karolarının yanı sıra, Tom Dixon imzalı Liquid banyo koleksiyonu olmuştu.

Kırmızı


sıfat

Rus

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.