15 Temmuz 24 Pazartesi 17:26
Pazartesi, Temmuz 15, 2024
spot_img

EN YENİ

Rüya Gibi Bir Banyo Hayal Edenlerin Başlangıç Noktası: VitrA Lavabo Modelleri

Tüm dünya ve Türkiye’de seramik sanatının öncülerinden olan VitrA, banyolarınız için A’dan Z’ye ihtiyaç duyduğunuz her şeyi, üstün kalite ve modern tasarım anlayışı ile birlikte sunuyor. Sürdürülebilirliği ön planda tutan VitrA, ürünlerini tasarlarken işlevsellik, dayanıklılık ve şıklık kriterlerinden asla ödün vermiyor. Banyoların en çok kullanılan alanları olan lavabolarda da farkını ortaya koyarak, her banyoya ve ihtiyaca uygun lavabo modelleri ile banyo dekorasyonunuzda şıklık rüzgarları estiriyor.

Minimalist Banyo Tasarımlarınızı VitrA ile Özgünleştirin

VitrA’nın banyolarınıza ferahlık katmak için minimalist yaklaşımı benimseyerek tasarladığı koleksiyonlar ile harikalar yaratıyor. İtalyan mimar Claudio Bellini tarafından tasarlanan Equal koleksiyonu ve Design Studio VitrA tarafından geliştirilen Sento koleksiyonu küçük banyolarınızda alan yaratmak için imdadınıza koşuyor. 40, 60 ve 80 cm ebatlarında raflı ve havluluklu lavabo üniteleri ile banyonuzda yer açan Equal koleksiyonu, sade ve cesur çizgilerin hakim olduğu tasarımlarla dekorasyonunuza şıklık katıyor. Çift hazneli, karaağaçtan üretilen üniteler ise geniş banyolarda ve toplu kullanım alanlarında iki kişinin aynı anda kullanımına imkan veriyor. Sento koleksiyonunda bulunan çamaşır makinesi dolapları fonksiyonel kullanımı sayesinde işinizi kolaylaştırıyor. Banyo mobilyalarını sevenler ise tezgah üstü kullanıma imkan tanıyan çanak lavaboları tercih ediyor. Şık ve kullanışlı çanak lavabo modelleri ile banyosunda yuvarlak çizgilerin modern görüntüsünü yansıtmak isteyenler Sento koleksiyonunu tercih ediyor.

Water Jewel Koleksiyonu İle Banyonuza Renk Katın

Banyonuzun kullanışlı olmasını istiyor ve dekorasyonunda şık rüzgarlar estirmeyi seviyorsanız çanak lavabo modelleri tam size göre! Çoğunlukla tezgah üstü kullanımlar için tercih edilen çanak lavabolar, farklı tasarım ve renkleriyle banyonuza estetik dokunuşlar yapmanızı sağlıyor. Water Jewels koleksiyonunda yer alan bakır, altın, platin ve beyaz renklere sahip çanak lavabolar hem parlak yüzeyi ile banyonuza ışıltı katarken hem de standart dışı renk seçimleri ile banyonuzu hareketlendiriyor. Ayrıca koleksiyon, tek bir parçada iki ayrı rengin aynı anda kullanıldığı modellere de sahip. Plural koleksiyonunda yer alan alçak çanak lavabolar, mat renklerle sade çizgileri birleştirerek banyonuzda modernliğin öncülüğünü yapıyor. Üçgen ve kare gibi geometrik şekilleri minimalist ve yumuşak çizgili tasarımlarla yansıtan Plural koleksiyonu, işlevsel kullanımı ile de ön plana çıkıyor.

Banyo Tezgahlarına Şık Dokunuşlar: Origin Koleksiyonu

Banyosunda yeteri alana sahip olanların tercihi; fonksiyonel kullanımı ile ön plana çıkan tezgah üstü lavabo modelleri oluyor. Banyonuzda adeta bir salon şıklığı yaratan tezgahlar ve çekmeceleri ile geniş depolama alanları sağlıyor. Yarattığı alan sayesinde banyonuzun havasını bozacak olan malzemeleri saklamanıza imkan tanıyor. Banyo tezgahları hareli siyah meşe, karaağaç, yatay meşe gibi birçok farklı renk seçeneği ile banyonuzda ister klasik, ister modern, isterseniz de rustik bir hava yaratmanıza imkan tanıyor. Banyo lavabo modelleri, aynalar ve diğer banyo elemanlarıyla uyumlu bir tezgah seçimi, ilk görüşte aşkı yaşatacak şıklıkta bir banyo dekore etmenize imkan tanıyor. Origin koleksiyonunda yer alan aksesuarlar; minimalist çizgileri, ince ve zarif detaylarla tamamlıyor. Aynı anda hem yalın hem de sıra dışı görünümü bir arada sunarak, banyo tezgahlarının dekorasyondaki yerini farklı boyutlara taşıyor. Mat siyah, fırçalı nikel, krom, parlak bakır gibi renklerden oluşan banyo aksesuarları banyonuzu sıradanlığın sıkıcılığından uzaklaştırıyor. Origin koleksiyonunda yer alan duş bataryası, yönlendirici, tuvalet fırçası ve diş fırçalığı gibi aksesuarların tamamı, aynı renk seçenekleri ile satın alınabiliyor. Farklı alanlarda yer alan aksesuarların aynı renklerle kullanımı banyonuzun dekorasyonunda bütünlük sağlıyor.

VitrA; kalite anlayışından ödün vermeden, tasarım harikası ürünleri üstün hizmet anlayışı ile üretiyor. Kullanıcıların bütçesini de düşünen VitrA, yüzünüzü güldüren lavabo fiyatları ile sizleri en yakın mağazasına bekliyor.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.