22 Mayıs 24 Çarşamba 05:50
Çarşamba, Mayıs 22, 2024
spot_img

EN YENİ

Rupes, Türkiye Distribütörü Altınel Elektrikli El Aletleri ile Türkiye Pazarına Hızlı Bir Giriş Yaptı

Havalı, Elektrikli El Aletleri ve Endüstriyel Toz Emiş Ünitelerinin tartışmasız kalite lideri Rupes, Türkiye Distribütörü Altınel Elektrikli El Aletleri ile Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptı.

ALTINEL Elektrikli El Aletleri olarak 4. ay 2023 yılı itibari ile RUPES Türkiye distribütörlüğüne başladık. Firmamız 2004 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Bünyemizde Panasonic ve Trumpf Trutool profesyonel el aletleri Türkiye distribütörlüğünüde bulundurmaktadır. İthalatını yaptığımız markaların Türkiye merkez servis hizmeti de kendi profesyonel ve eğitimli teknisyen ekibimiz vermekte. Türkiye genelinde RUPES bayileri oluşturmaya başladık. Bayilerimizin kolay sipariş verebilmesi için B2B sistemine geçtik. 2023 yılı sonuna kadar 10 bayiye ulaşmayı planlıyoruz.

RUPES’in ürün yeniliğine ve kaliteli üretime  olan bağlılığı, şirketi profesyonel elektrikli ve pnömatik aletler, aksesuar ürünleri ve vakum sistemleri alanında dünya çapında referans noktası olan bir üretici olarak tanımlamıştır. RUPES’in araştırma ve geliştirmeye olan bağlılığı şirketin başarısındaki itici faktör olmuştur. Her yeni ürün girişimini, sağlık ve güvenlik düzenlemeleriyle tamamen uyumlu ve gelişmiş işçi konforu sunan ürünlerin tasarlanması ve üretilmesine odaklanmıştır. Geçtiğimiz yıllarda RUPES çok sayıda patent geliştirmiş ve günümüzün çalışmalarını basitleştirmeye ve performansı artırmaya katkıda bulunan çeşitli çözümler sunmuştur. En son inovasyon ve teknolojileri ürünlerine entegre eden Rupes Sağlık ve güvenlik düzenlemeleriyle tamamen uyumlu ürünleri tasarlar ve üretir.

YENİ ŞARJLI VE ELEKTRİKLİ İBRİD HLR15-HLR21 ORBİTAL

POLİSAJ RUPES teknoloji ve kalite çıkışlı yeni şarjlı orbital polisajı HLR15 ve HLR21 iBrit‘i tanıttı. Sorunsuz kablosuz ve kablolu özellikleriyle cilalamada devrim yaratan iBrid Rupes BigFoot orbitaller 2024 Ocak ayı itibari ile Türkiye’de satışa sunulacak. Bu kompakt güç merkezi yalnızca eşsiz performans sağlamakla kalmaz; aynı zamanda ergonomik tasarım, azaltılmış gürültü ve düşük titreşim seviyeleriyle konforlu bir deneyim sağlar. Profesyoneller ve meraklılar için ideal olan bu ürün, cilalama uygulamalarının geleceğine işaret ederek yüzey bakımında yeni bir standart belirliyor.

RUPES şu anda mobil ve sabit ünite olmak üzere 35 çeşit toz emicisi ile dünyada lider konumdadır. Toz emiciler kendi aralarında ATEX, M sınıfı ve L sınıfı olmak üzere 3 sınıfa ayrılır. İnsan sağlığını her zaman ön planda tutan RUPES, ATEX sınıfı özel yanıcı-patlayıcı sınıfındaki tozların emiliminde, M sınıfı emiciler kanserojen ve hastalığa yol açan kuvars içerikli mineral tozları için ideal toz filtrasyon sağlar. L sınıfı toz emiciler ise ahşap tozları ve 1mg/m3 ’ten büyük tozların olduğu çalışma ortamları için idealdir.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.