22 Mayıs 24 Çarşamba 05:56
Çarşamba, Mayıs 22, 2024
spot_img

EN YENİ

Polisan’dan Dört Mevsim Uygulanabilen Dış Cephe Boyası “Exelans Macro”

polisan1Türkiye’de boya pazarının güçlü oyuncusu Polisan Boya, su bazlı, silikonlu, makrofaj etkisi ile yüzeyde etli bir film bırakan, dış etkenlere karşı mükemmel koruma sağlayan, kendi kendini yıkayarak uzun süre canlılığını koruyan, dört mevsim uygulanabilen dış cephe boyası “Exelans Macro”yu üretti.

Türkiye’nin en yaygın ve erişimi en rahat boya markası olan Polisan Boya, Türkiye’nin su bazlı, silikonlu, makrofaj etkili ve kendi kendini yıkayarak uzun süre canlılığını koruyan dış cephe boyası Exelans Macro serisi ile dış cephelere mükemmel koruma kazandırıyor.

Exelans Macro’nun içerdiği boya partiküllerinin aynı makrofaj sistemi gibi bir araya gelerek yüzeyde kalın bir film oluşturması ile cepheler dış etkenlerin ve özellikle güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı mükemmel korunur. Bu sayede canlı dokulardan ayırt edilemeyecek yüzey görünümü sayesinde renklerin canlı duruşunun uzun yıllar korunmasına olanak verir.

“Exelans Macro” sürüm rahatlığı ile benzersiz konfor oluşturur

Yüzeyde kendiliğinden kolayca yayılma özelliğiyle sürüm rahatlığı ve uygulama kolaylığı açısından benzersiz konfor oluşturur. Exelans Macro uygulanan yüzey, yağan yağmur ile kendi kendini temizler. Macro dokusu ile yüzeye nefes alma imkanı vererek duvardaki nem kolayca dışarı atılır, nemin birikerek her iki yüzeye de zarar vermesini engeller. İçerdiği silikon, yüksek su itme özelliği sağlar ve güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesini önleyerek uzun süreli kullanıma olanak verir. Yüksek alkali direncine sahip olması nedeni ile rutubetli hava koşullarına, neme ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır.

Polisan Boya, boya sektöründe dış cephelerin en çok beğenilen markası “Exelans”a yeni ürünler ekliyor. Polisan Boya, düz, grenli, dekoratif polisan2grenli boyaların ardından dış cephelerde doğal granit görüntüsü sağlayan Türkiye’nin ilk su bazlı, granit efektli dış cephe boyası “Exelans Granit”i piyasaya sundu. Ayrıca, Türkiye’nin Güvenilir Markası olan Polisan Exelans Enerji Isı Yalıtım Sistemleri, binaların mimari ve fiziki ihtiyaçlarını gözeterek yüksek performanslı ısı yalıtımı sağlıyor.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.