22 Mayıs 24 Çarşamba 04:18
Çarşamba, Mayıs 22, 2024
spot_img

EN YENİ

Permokapı ile artık kapılarınız eskisinden daha yeni!

Baharın müjdecisi olan cemreler bir bir düşmeye başlarken; herkesi bahar temizliği heyecanı sarmaya başladı.  Bahar temizliğinin vazgeçilmezi olan boya uygulamasıyla birlikte göz ardı ettiğiniz kapılarınızı da boyatarak dekorasyonuz da bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Permokapı Amerikan Kapı Boyası ile kapılarınızı daha canlı bir hale getirirken; kapılarınızın ilk günkü özelliğini de koruyabilirsiniz.

Permokapı amerikan kapı boyası ile ahşap yüzeylerde doğal görünüm

Kapılarınızın uzun yıllar korunarak geleceğe taşınmasında önemli bir etkisi olan ‘’Permokapı Amerikan Kapı Boyası’’, Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, kurşun içermeyen, yarı mat ve dekoratif son kat özel sentetik amerikan kapı boyasıdır.  Her türlü mdf, kaplama, masif ahşap yüzeylere rahatlıkla uygulanabilen, kurşun içermeyen yapısıyla güvenle uygulanabilen Permokapı Amerikan Kapı Boyası, yüzey temizleyicileri gibi kimyasal etkilerin yanı sıra darbe gibi fiziksel etkilere karşı da dirençlidir.

Ahşabın yıpranmasını hızlandıran etkiler dikkate alındığında Permokapı’nın yıllarca sararmayan yapısı, mükemmel örtücülüğü ve kolay uygulanabilir yapısıyla kapılarınız yıllara meydan okurken, ahşabın doğallığını da ortaya çıkarır.

Permolit Boya’nın “Permokapı Amerikan Kapı Boyası” ürünü, ahşabı yapısal, kimyasal ve fiziksel açıdan koruma altına alıyor.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.