Pazartesi, Ekim 3, 2022
spot_img

EN YENİ

“Paydaşlarımıza Yüksek Kalite Ürünler Sunuyoruz”

Asal İthalat Satış ve Pazarlama Müdürü Metin Büyükşahin:

 “ASAL ailesi olarak KEYANG’ın daha geniş kitlelere daha hızlı ulaşması, tanınması amacıyla sürekli olarak Open House’lar, demolar ve tanıtım aktiviteleri düzenliyoruz.”

 Şarjlı ürün gruplarının  Türkiye ve tüm dünyada olduğu gibi kendilerinde de diğer ürün gruplarından bir adım önde olduğunu belirten Asal İthalat Satış ve Pazarlama Müdürü Metin Büyükşahin, ürün yelpazelerini bayiler ve son kullanıcıların istekleri doğrultusunda her yıl daha da genişlettiklerini söylüyor.

2021 yılında daha fazla tanınır ve daha fazla tercih edilir bir marka olduklarını dile getiren Büyükşahin ile yıl içinde yaptıkları çalışmalar ve gelecek sene yapacakları projeler hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

 Firma olarak gündemdeki çalışmalarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?

ASAL İthalat olarak en avantajlı yönlerimizden biri sahanın isteklerini hızlı yorumlayarak içinde bulunduğumuz şartlara göre en iyi projeleri en hızlı şekilde üretebilmektir.  Biz paydaşlarımıza yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bizim ürünlerimizi tercih eden son kullanıcılar ağır şartlarda yoğun kullanım yapan insanlardır.

KEYANG Markası Türkiye pazarında yeni tanınmaya ve yayılmaya başlayan bir markadır. Elektrikli el aletleri pazarı çok emek ve sabır isteyen bir pazardır. Markanıza ve kalitenize güveniyorsanız her geçen zaman sizin lehinize çalışıyor; böylelikle memnun müşteri sizinle çalışmaya devam ediyor ve başka müşterilere de vesile oluyor.

ASAL ailesi olarak KEYANG’ın daha geniş kitlelere daha hızlı ulaşması, tanınması amacıyla sürekli olarak Open House’lar, demolar ve tanıtım aktiviteleri düzenliyoruz.

Her geçen gün sağlıklı bir şekilde büyüyoruz.

 2021 yılında en çok tercih edilen ürünleriniz hangileri oldu?

KEYANG Türkiye ailesi olarak tanıtımlarımız her alanda devam ediyor. Bütün ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından beğenilerek tercih ediliyor. Şarjlı grubu büyüme oranı tüm dünyada ve Türkiye’de olduğu gibi tabi ki bizlerde de diğer gruplardan bir adım önde gidiyor. Elektrikli avuç taşlamalarımızın bütün modellerinde gövdelerin ince olması avuç taşlamalarımızı daha çok tercih edilir duruma getiriyor.

Önümüzdeki dönemde elektrikli el aletleri sektörüne sunacağınız yeni bir ürün bulunuyor mu?  Yıl içinde piyasaya sunduğunuz veya daha sonra sunacağınız yeni ürününüz varsa ürün hakkında bilgi alabilir miyiz?

KEYANG olarak ürün yelpazemizi; bayilerimizin ve son kullanıcıların isteklerini dikkate alarak her yıl daha da genişletiyoruz. Önümüzdeki yıllarda da KEYANG ailesine yeni katılacak modellerimizle beraber yolumuza devam edeceğiz.

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak sektörün gelişimi hakkında neler söylemek istersiniz?

Dünya her anlamda bir geçiş dönemi yaşıyor. Ülkemiz coğrafi konumu, üretim kabiliyeti ve üretim esnekliği ile yurt dışında birçok ülke ile üretim konusunda partnerlik yapıyor ve ihracatını her geçen gün artırıyor. Gelişen teknoloji, müşteri istekleri, yoğun yaşanan rekabet; hızlı ve firesiz üretmeyi mecbur hale getiriyor.

Bu durum; firmaların otomasyona yönlenmelerini, kullanılan birçok yardımcı elemanlara yatırım yapmalarını, üretim modellerini ve bantlarını buna göre düzenleyerek daha rekabetçi hale gelmelerini gerektiriyor. Elektrikli el aletleri özellikle akülü grubu hızlı ve doğru üretim konusunda bu istekleri karşıladığı için her geçen gün daha da fazla büyümeye devam edecektir.

Satış sonrası hizmet detaylarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kalitemiz ne kadar iyi olursa olsun her zaman satış sonrası hizmetlerimizin de çok iyi olması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden tüm şehirlerdeki partnerlerimizi seçerken, o şehirlerdeki en iyi servislerle çalışmayı tercih ediyoruz. Satış sonrası servis hizmeti veren arkadaşlarımızla beraber müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. Bu sebeple servislerimize, satış sonrası hizmet eğitimleriyle sürekli olarak destek vermeye devam etmekteyiz.

2021 yılı firmanız açısından nasıl geçti? 2022 yılı hedef ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

ASAL İthalat olarak KEYANG markamızla güzel bir 2021 yılı geçirdik. Daha fazla tanınır ve daha fazla tercih edilir bir marka olduk. 2022 yılı içinde bu büyümemizin devam edeceğini düşünüyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz?

ASAL ailesi olarak bizim sloganımız “BİRLİKTEYSEK GÜCÜMÜZ DEĞERLİ”

Bizler, malzeme tedarik ettiğimiz firmalar ve malzeme sattığımız firmalarla mutlu olabileceğimiz, sürdürülebilir uzun soluklu ilişkilerin devam ettiği bir süreç yönetimi ile hep birlikte kazanmaya, büyümeye ve birlikte yol almaya devam edeceğiz. Yeni yılın ve bundan sonraki yılların ülkemize, milletimize, bizlere ve bütün paydaşlarımıza sağlık, huzur, mutluluk, itibar ve bol kazanımlar getirmesini temenni ediyoruz.

 

 

 

 

 

Latest Posts

spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.