Marshall İle Baharı Bahçenizde Kucaklayın

revi2“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan Marshall ürünleri ile bahar aylarında bahçe ve balkon bakımı yapmak çok kolay. Ahşap bahçe takımlarınızdan ferforje sandalyelerinize, balkon ve bahçenizdeki tüm metal aksesuarlara kadar tüm detaylarla ilgilenen Marshall ile bahar temizliğiniz pratik hale geliyor.

Marshall, bahar aylarında bahçe ve balkon bakımı yapacaklara öneriler sunuyor. Ahşaplarınızın temizlik, bakım ve korumasını sağlayan Cuprinol, çizilme, çürüme, ahşabın yapısının bozulmasına karşı beş yıl koruma sağlarken, metale işleyen boya Hammerite ise antipasa, astara ve son kat boyaya gerek olmaksızın, doğrudan pas üzerine sürülerek hayatınızı kolaylaştırıyor. Size de yenilenen eşyalarınızla uzun ve keyifli bir baharın tadını çıkarmak kalıyor.

Cuprinol ile ahşap bahçe mobilyalarınıza bahar esintisi

Tüm Marshall bayileri ve yapı marketlerde bulunabilen Cuprinol temizlik ve bakım serisi, yıl boyunca güneşin güçlü ışınları, yağmur, sert ve soğuk hava şartları altında yıpranan ahşap bahçe mobilyalarına hayat verirken, farklı renk alternatifleri ile de şık dekoratif çözümler sunuyor. Cuprinol serisiyle ahşap bahçe mobilyalarının bakım ve temizliğini eziyet olmaktan çıkararak bir hobiye dönüştürüyor. Seride, Garden Furniture Revival Kit, Garden Furniture Preserver, Garden Furniture Cleaner, Garden Furniture Teak Oil, Cuprinol Decking Treatment temizleme setleri bulunuyor.

Hava koşulları nedeniyle gri renge dönmüş olan sert ahşaplar Cuprinol Garden Furniture Restorer ile kolay bir şekilde orijinal rengine kavuşuyor. Bakım işlemini hızlandıran ve bir günde bitirilmesini sağlayan Garden Furniture Revival Kit, yüksek performanslı formülü sayesinde hava şartlarından dolayı ahşaba kaybolan yağını geri kazandırıyor. Kuru ve temiz yüzeyin mantar, çürük, küfler ve vernikten temizlendikten sonra kullanılması tavsiye edilen Garden Furniture Preserver, tüm yüzeye eşit dağılacak fırça ile sürülerek veya sprey ile püskürtülerek uygulanabiliyor. Garden Furniture Cleaner’ın içeriğinde bulunan Wax ve portakal yağı, aynı zamanda ahşabı koruma altına alıyor ve ilk günkü canlılığında görünmesini sağlıyor. Tüm doğal tik ve sert ahşapları koruma garantisi veren Garden Furniture Teak Oil de ahşap malzemeleri koruma altına alıyor ve ahşabı besleyerek doğal rengini yansıtıyor.

Marshall, kış boyunca yağış ve soğuktan etkilenerek, baharla birlikte yenilenmeye ihtiyaç duyan tüm metallerinize bakım yapmak için de dünyanın 50 ülkesinde kullanılan direkt pas üstüne metal boyası Hammerite’i öneriyor.

Üç kat hızlı uygulama ile baharı bekletmeden yenilenin!

AkzoNobel Marshall güvencesinde sunulan altı yıl garantili “Hammerite Metal Koruma” ürünleri ile tüm yıpranmış metal yüzeyler, kolayca yepyeni hale geliyor. Demir ve çelik gibi paslanan metaller için üretilen Hammerite, bir metalin uzun yıllar korunması veya paslanmış bir metal eşyanın yeniden kazanılması için gereken antipas, astar boya ve son kat boyayı aynı kutuda barındırıyor. Bu sayede geleneksel sisteme kıyasla üç kat daha hızlı uygulama sağlayarak, üç gün olan toplam iş süresini sadece bir güne indiriyor.

Hammerite, bahçe kapıları, metal bahçe mobilyaları, su tesisatları, ferforjeler, çit, drenaj boruları, metal merdiven, akaryakıt tankları, bisiklet parçaları, yağmur olukları, dış boru tesisatları, tel örgüler ve çatılar için en kolay çözümü sunuyor. Sağlığa zararlı maddeler içermeyen Hammerite ayrıca, şamdan, kül tablası, metal kap kacaklar, buzdolabı, buzluk, ocak, su tankları, kazanlar, şömine, soba ve kuzine kenarları gibi yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Metalleriniz için Hammerite’ten üç ayrı tür ve farklı renk seçenekleri

Hammerite metal boyasının, metallerinize, düz ve parlak, çekiçlenmiş görüntülü ya da döküm dokulu yüzey kazandırabilen üç ayrı revi1türü bulunuyor. Düz ve parlak Hammerite, uygulanan metale, kusursuz, yüksel kaliteli ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Siyah, gri, koyu kahverengi, mavi, yeşil, koyu yeşil, gümüş, koyu mavi, altın ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. 250, 500, 750 ml ve 2,5 lt’lik kutularda ve sadece belirli renklerde olmak üzere sprey boya olarak satışa sunuluyor. Çekiçlenmiş görüntülü Hammerite, uygulanan metale, zarif, parlak, düz dokunuşlu, metalik ve çekiçlenmiş bir görünüm veriyor. Siyah, gri, gümüş gri, koyu mavi, açık mavi, altın, koyu yeşil ve bakır renk seçenekleri mevcut. 250, 500, 750 ml ve 2,5 lt’lik kutularda ve sadece belirli renklerde olmak üzere sprey boya olarak satışa sunuluyor. Döküm dokusu Hammerite ise uygulandığı yüzeye, zarif, mat dokulu, metal dokunuşlu döküm dokusu kazandırıyor. Taş siyah, metal gri, dağ yeşil ve gölge mavisi renk seçenekleri ve 750 ml’lik kutularda satışa sunuluyor.