Marshall Hammerite İle Hobi Sever Babalara Keyifli Boyamalar

marshall“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan Marshall, Babalar Günü’nde zevkli bir boyama faaliyetiyle babalarınızı harekete geçirmeyi öneriyor. Paslı metallere bile doğrudan uygulanabilen üstün özellikli Marshall Hammerite ile babanıza bahçe ve balkon demirleri gibi pek çok metal eşyayı kolayca yenilemenin mutluluğunu armağan edebilirsiniz.

Marshall, Babalar Günü’nde farklı bir armağan seçeneği olarak, hobi sever babaların oldukça zevkli bir aktivite yapabilecekleri metal boyası Hammerite’i öneriyor. Metale işleyen boya Hammerite antipasa, astara ve son kat boyaya gerek olmaksızın, doğrudan pas üzerine sürülerek hayatı kolaylaştırıyor. Babanıza  bir yandan fiziksel aktiviteyle hareket kazanırken bir yandan da pırıl pırıl yaptığı metalleriyle evinin estetik görünümüne bizzat katkıda bulunmanın mutluluğunu armağan etmek oldukça farklı bir seçenek olabilir. Marshall Hammerite ile boyama keyfini babanızla paylaşmak armağanınıza daha da anlam kazandırabilir.

3 günlük işi 1 güne indiriyor

AkzoNobel Marshall güvencesinde sunulan altı yıl garantili ve sağlığa zararlı maddeler içermeyen “Hammerite Metal Koruma” ürünleri ile tüm yıpranmış metal yüzeyler, kolayca yepyeni hale geliyor. Demir ve çelik gibi paslanan metaller için üretilen Hammerite, bir metalin uzun yıllar korunması veya paslanmış bir metal eşyanın yeniden kazanılması için gereken antipas, astar boya ve son kat boyayı aynı kutuda barındırıyor. Bu sayede geleneksel sisteme kıyasla üç kat daha hızlı uygulama sağlayarak, üç gün olan toplam iş süresini sadece bir güne indiriyor.  

10 farklı renk seçeneği

Hammerite metal boyasının, metallerinize, düz ve parlak, çekiçlenmiş görüntülü ya da döküm dokulu yüzey kazandırabilen üç ayrı türü bulunuyor. Düz ve parlak Hammerite, uygulanan metale, kusursuz, yüksel kaliteli ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Siyah, gri, koyu kahverengi, mavi, yeşil, koyu yeşil, gümüş, koyu mavi, altın ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.