KLÜP DIŞ TİCARET: “Müşterilerimizin Uluslararası Pazardaki Konumunu Güçlendiriyoruz”

Firmanızı tanıyabilir miyiz?
1998 yılında kurulmuş olan Klüp Dış Ticaret Ltd. Şti. birikmiş tecrübesi ve yaygın dış ofis desteği ile Uluslararası alanda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Dünya çapında çeşitli pazarlardan bilgi toplayan ve onları profesyonel olarak analiz eden Klüp Dış Ticaret Ltd. Şti. alıcılara, hedef pazarlarına yönelik geliştirdikleri ürün gruplarında, değişen trendler doğrultusunda rehberlik etmektedir. Böylece farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden ürünlerin gelişimi sağlanmakta ve bunun sonucunda alıcının uluslararası pazardaki konumunu güçlendirmektir.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda hangi ürünleri sergileyeceksiniz? Özellikle öne çıkaracağınız yeni ürününüz bulunuyor mu? Standınızı ziyaret edecek misafirleri neler bekliyor?
Öncelikle gelen misafirlerimize uzun yıllardır ihtisas yaptığımız ürünlerimizi sergileyeceğiz. Eldiven Çeşitlerimiz, Sıva Filesi Çeşitlerimiz, Çivi Çeşitlerimiz, Derz Bant Çeşitlerimiz, Tekerlek Çeşitlerimiz, Merdiven Çeşitlerimiz, Tel Çeşitlerimiz, olmak üzere mevcut ürünlerimiz dışında misafirlerimizin talep edebileceği ürünler ile ilgili olarak da görüşmeler yapacağız.

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili beklenti ve görüşleriniz nelerdir?
İstanbul Hırdavat Fuarı’nın tüm katılımcılara ve misafirlere faydalı olacağını düşünüyoruz. Firma olarak bu ve benzeri fuarların daha sık olmasını, müşteri-üretici ve aracı kuruluşlar açısından iletişim anlamında büyük bir eksiği ortadan kaldırdığına inanıyoruz.

Firma olarak hedeflerinizden bahseder misiniz? Önümüzdeki dönem yeni yatırım veya projeleriniz olacak mı?
Müşterilerimiz, bizimle çalıştığında riski ve maliyeti azalacak, pazar araştırmasında hızlı güvenilir bilgilere ulaşacaktır. Hedefimiz, siparişlerimizi aldıktan sonra kesintisiz bilgi akışı ve üretim sırasında yerinde kalite kontrol yapıp, müşterilerimize %100 memnuniyetle hizmet vermektir.

2018 yılında hırdavat ve nalbur sektörünü neler beklemekte? Sektörel anlamda ve ayrıca ülke ekonomisi ile ilgili değerlendirme alabilir miyiz?
Hırdavat ve Nalburiye ülkemizde ve dünyada hızla büyüyen, tüketicinin bilinçli alım yapmaya başladığı sektörler arasında yer alıyor .

#KlukupDisTicaret, #Uluslararasi, #Konum, #HIRDAVATFUARI, #HIRDAVAT