21 Haziran 24 Cuma 20:59
Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img

EN YENİ

Kaya Safety K-2010 Yatay Yaşam Hattı ile yaşam güvenli

K-2010 Yatay Yaşam Hattı her türlü endüstriyel yapı yanında yüksekte çalışma gerektiren diğer bölümlerde ve inşaat halindeki yapıların döşeme çatılarına uygulanıyor

Kaya Safety K-2010 Yatay Yaşam Hattı, her türlü endüstriyel yapının çatı, kedi yollan gibi çalışma alanları, akaryakıt dolum tesisleri, havalimanı, hangar, depo, otel, alışveriş merkezi, kule, plaza gibi yüksekte çalışma gerektiren diğer bölümlerde ve inşaat halindeki yapıların döşeme çatılarında uygulanır. Böylelikle yapılan çalışmalar sırasında yaşanabilecek düşme vakalarını engelleyerek güvenli yatay yaşama alanı sağlar.

MÜHENDİSLER İÇİN MÜKEMMEL ÇÖZÜMDÜR

K-2010 Yatay Yaşam Hattı çok yönlülüğü, sadeliği ve minimum bakım maliyetleri sayesinde mühendisler için mükemmel bir çözümdür. Mimarlar ve mühendislere; yeni yapılarda, sanayi tesislerinde, çatılarda güvenlik ve sürekli erişim sağlamak için ideal bir çözüm sunar.

ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ

Sistemin paslanmaz çelik bileşenleri zorlu ortamlarda uzun süreli kullanım için özel olarak tasarlanmış K-2010 Yatay Yaşam Hattı’nda güvenli bir şekilde çalışmak için; Yüksekte Çalışma Kaskı (EN 12492), Tam Korumalı Emniyet Kemeri (EN 361, EN 358), Düşüş Durdurma Sistemi (EN 360) veya ipli Düşüş Durdurma Sistemi (EN 353-2) kullanılır. Kaya Safety’nin konusunda eğitim almış uzman personelleri tarafından kolayca kurulumu yapılır.

 

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.