22 Mayıs 24 Çarşamba 03:59
Çarşamba, Mayıs 22, 2024
spot_img

EN YENİ

Kamil Türk Orta ve İlkokulunun Temeli Atıldı

Konya bölgesinin en büyük hırdavatçılarından Kamil Türk Hırdavat, sosyal sorumluluk ve eğitim projeleri kapsamında Kamil Türk Orta ve İlkokulunun temel atma töreni gerçekleştirdi.

Eylül ayında Konya Valiliği tarafından protokolü imzalanan Çumra Türkmenkarahüyük Mahallesi 8 derslikli Kamil Türk  Orta ve İlkokulunun temel atma töreni gerçekleşti.

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde hayırsever Kamil Türk Hırdavat İnşaat Malzemeleri Pazarlama Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi tarafından Çumra İlçesi, Türkmenkarahüyük Mahallesinde yapılacak olan 8 derslikli ilkokul binasının temel atma töreni yapıldı.

Kamil Türk Hırdavat yaptığı açıklamada, Kamil Türk İlkokul ve Ortaokulu Temel Atma törenine teşrif eden protokol üyelerine, Türkiye’nin dört bir yanından gelen değerli iş ortaklarına, Türkmen Karahüyük Mahallesi halkına, temel atma törenine katılan tüm katılımcılara ve gönderdikleri mesaj ve telgraflarla yanlarında olan değerli protokol üyelerine ve dostlarına teşekkürlerini iletti.

 

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.