07 Şubat 23 Salı 23:23
Salı, Şubat 7, 2023
spot_img

EN YENİ

İSTWELD, 7’nci Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarının Gold Sponsoru Oldu

Sektörün lider firmalarından İSTWELD, 24-27 Ağustos 2023 tarihleri arasında 2-4-5-6-7-8. Salonlarda ve 55 bin m2 alanda gerçekleştirilecek olan 7. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’na Gold Sponsor oldu!

“Yarınını güvence altına almak istiyorsan, bugün kaliteli üretmelisin” mottosunu benimseyen İSTWELD, kaliteyi değiştirilemez, esnetilemez bir yasa olarak benimseyerek emin adımlarla yoluna devam ediyor.

2016 yılında ikinci kuşak olarak bayrağı devraldıktan sonra; ürün gamını genişleterek, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak,  inovatif ve profesyonel adımlarla, 6 farklı bölgede üretim ve depolama hizmeti ile yapı kimyasalları, iş güvenliği ve ambalaj sektörlerinde 80’i aşkın satış noktasında hizmet veriyor.

36 yıllık sektör tecrübesi, çözüm odaklı ekibi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile global pazarda da markalaşmaya devam eden İSTWELD, 30’dan fazla ülkeye ihraç ettiği ürünler ile yoluna devam ediyor.

İSTWELD’in Gold Sponsor olarak destek verdiği 7. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, 3 salon ilavesiyle toplam 6 salon ve 55 bin m2 alanda gerçekleşecek. Hırdavat sektörünün en büyük buluşmasına ev sahipliği yapıyor olmanın ve siz değerli paydaşlarımız ile mutluluğumuzu paylaşıyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı ile dünyanın dört bir yanından gelen sektör yetkilileri ile tanışarak, başarılı işbirlikleri yapabilir ve yeni pazarlar keşfedebilirsiniz.

Latest Posts

spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.