Salı, Haziran 28, 2022
spot_img

EN YENİ

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda yer almaktan çok mutlu olduğunu belirten Uğur Hırdavat, III. İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru Oldu!

Uğur Hırdavatçılık, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru oldu.

Uğur Hırdavatçılık, 1965 yılından beri süre gelen çalışmalarını kararlılıkla sürdürmekte ve sektöre öncülük yapacak çözüm ve hizmetleri ile ithalat yaptığı ürünlerde en hızlı servis anlayışıyla kalite arasında köprü oluşturan ve kalite yönetim sistemiyle ‘kusursuzu’ hedefliyor. Yapmış olduğu hizmetin kalitesini, teknolojik gelişmelerle birlikte geliştiren bir firma olan Uğur Hırdavat, başta hırdavat, nalburiye ve mobilya aksesuarları olmak üzere iç pazara ithal ettiği kaliteli ürünlerle tedarik sağlayan firmadır. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış yetkili servis ve bölge satış temsilcileri ile profesyonel, yarı profesyonel ve amatör iş aletleri kullanıcılarına ve firmalara en hızlı servis anlayışı ile ulaşım sağlıyor. Kaliteye vurgu yapan insan ve teknoloji merkezli duruşu ile Uğur Hırdavat, pazardaki payını ve ürün hizmet alanı araştırmalarında sağlayacağı başarıyı istikrarlı biçimde artırmaya devam ediyor.

Latest Posts

spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.