Cumartesi, Aralık 10, 2022
spot_img

EN YENİ

“Hareketli Bir Fuarı Geride Bıraktık, Firma Olarak Memnunuz”

YAŞAR TEKNİK

Bu yıl fuara katılımınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Fuara ilk defa katılıyor olmamıza rağmen bizim için çok güzel geçti. Beklentilerimizi karşıladı diyebilirim. İlk iki gün yurt dışından gelen ziyaretçilerden kaynaklanan bir hareketlilik vardı. Genel müşteri portföyümüz geniş olduğu için hareketli bir fuarı geride bıraktık. Firma olarak memnunuz.

Fuarın ziyaretçi profilini nasıl buldunuz?

Bizim dış ticaret tarafımız yok, yeni yeni yeşeriyor. Ziyaretçi profilinde özellikle Arap ülkelerinden çok gelen oldu. Bir de yurt genelinden kendi müşterilerimiz ziyaret etti.

Fuarın kurulduğu yeni alan hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyiz?

Fuarı her sene ziyaret ediyorduk. Bence tek ve geniş bir yer olması, karışıklıkları önlemesi açısından çok olumlu. Eskiye nazaran bu yerleşim düzeni daha güzel ve biz firma olarak yeni halinden memnunuz. Çünkü eskiden daha karışıktı. Önceden bir hole girip diğer holü ıskalayan ziyaretçiler olduğunu duyuyorduk. Doğru şekilde fuarı gezen birinin bir yeri ıskalayacağını düşünmüyorum.

Fuar her yıl bir öncekinin üstüne koyarak ilerliyor. Bu kadar katılımcı firmayı bir araya getirmek bence bir başarıdır. Umarım ki fuar daha da büyür.

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.