23 Nisan 24 Salı 21:00
Salı, Nisan 23, 2024
spot_img

EN YENİ

Hamdi Küçük Çelik Makina Messe Düsseldorf’ta Boy Gösterdi

Geniş ürün gamıyla birçok sektöre hizmet veren Hamdi Küçük Çelik Makina A.Ş. A+A Messe Düsseldorf İş Güvenliği Fuarında ziyaretçileriyle buluştu. Tescilli markası HEGI SAFETY Kişisel Koruyucu Donanım ürünlerini fuar ziyaretçilerinin ilgisine sunan Hamdi Küçük Çelik Makina, yurt dışı ve yurt içi fuar organizasyonlarıyla müşteri kitlesini genişleterek Pazar hacmini arttırmayı hedefliyor.

 NalburTeknik Dergisi olarak Düsseldorf’taki standını ziyaret ettiğimiz Hamdi Küçük Çelik Makina ile kısa bir söyleşi gerçekleştirdik.

 Firmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Hamdi Küçük Çelik Makina A.Ş. olarak 66 yıldır İzmir Merkezli firmamızda kişisel koruyucu donanım ekipmanları ve iş güvenliği, çelik halat ve ekleri, sanayi tekerlekleri, kaldırma ekipmanları, bağlantı ekipmanları, sanayi zincir grupları, marin ürünler, endüstriyel hortum ve kelepçe, outdoor ve inşaat malzemeleri, yıkama grubu ve 40.000 ‘i aşkın hırdavat grubu ürün çeşitliliği ve stok devamlılığı ile birçok farklı sektörde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Merkezi İzmir Pınarbaşı‘nda bulunan şirketimizde 4 farklı depolama alanımız, Türkiye‘nin her bölgesinde satış noktalarımız, birçok global markanın distribütörlüğü ve iş ortaklığı, tüm Türkiye’de çözüm odaklı deneyimli 180’i aşkın personelimiz ile doğrudan kullanıcı ve tüketicilerimize ulaşmaktayız.

Şirketimiz yurt içindeki başarılarını ve devamlılığını son yıllarda yurt dışı pazarında 20‘den fazla ülkeye sağlamış olduğu ihracat ağı ile satışlarını büyüterek ülke ekonomisine de katkısını artırmıştır.

Firmamız hizmet kalitemizden ödün vermeden inovatif ürün geliştirme stratejilerimizle oluşturduğumuz kendi tescilli markamız olan kişisel koruyucu donanımlar ve iş güvenliği sektöründe HEGI SAFETY, kaldırma ekipmanları grubunda ECHOLIFT markamız ile sektöründe en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarıyla müşteri beklentilerine sunmaktadır.

A+A Messe Düsseldorf İş Güvenliği Fuarı firmanız açısından nasıl geçti? Fuarı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Almanya Messe Düsseldorf ‘da 2 yılda bir yapılan, dünyanın uluslararası pazarda düzenlenen en büyük fuar organizasyonu olan A+A Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarına uzun yıllardır ziyaretçi olarak katılım sağlamakta ve üretici firmalarla iş ortaklıklarına imza atmaktaydık.

Bu sene kendi tescilli markamız olan HEGI SAFETY Kişisel Koruyucu Donanım ürünleri grubumuzla katılımcı olarak ulusal ve uluslararası üreticiler ve paydaşlar ile buluştuk.

İnsan koruma faktörünü önemsemekte, minimum iş kazası ve en yeni teknoloji ile üretilmiş en son gelişmeleri takip etmekte ve bu hususta dünyayı gezmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı çok sayıda sektörel fuar ve organizasyonlarda yer alıyor ve sektöre çözüm ortaklığı sunuyoruz. Yenilikçi ve gelişen teknoloji ile eş güdümlü ilerliyoruz.

66 yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile değişen ve gelişen dünyada sürekli yenilenerek sunduğumuz avantajlar, ürün ve fiyat çeşitliliği ile her zaman ilk sırada olmayı hedefliyoruz…

 

 

 

 

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.