Cumartesi, Aralık 10, 2022
spot_img

EN YENİ

“Gelecek Sene Fuara Daha İyi Bir Şekilde Gelmek İstiyoruz”

TOLGA SANAYİ TEKERLEKLERİ

  1. İstanbul Hırdavat Fuarı katılımınız nasıl geçti?

Fuara bu yıl ilk defa katılıyoruz. Gayet başarılı ve olumlu bir fuar geçirdik. Şimdiden önümüzdeki senenin hesaplarını yapmaya başladık. Onunla ilgili düzenlemeleri düşünmeye başladık. Gelecek sene fuara daha iyi bir şekilde gelmek istiyoruz. Ürün çeşitlerimizi daha da çoğaltarak gelmek istiyoruz. Çünkü bu fuara ilk katılımımız olduğu için acemilik dönemi oldu. Bir sonraki sene de katılmak istiyoruz ve artık düzenli bir hale getirmek istiyoruz. Yeni iş imkanlarının yanı sıra burası vizyonumuzu açan bir etkinlik oldu. Farklı şeyleri görmemizi sağladı. Çünkü sürekli belli bir kısıma hitap ettiğimiz için bir yerde takılıp kalabiliyoruz. Bu fuarları ekstra şeyler yapmamız ve yeni kalitelere açılmamız için çok güzel bir anahtar olarak görüyoruz.

Ziyaretçi profilini nasıl değerlendirirsiniz?

Genel olarak iyi, alıcılar geliyor. Gezmek için gelen yok. İşini bilen, ne almak istediğini bilen, nokta atışı yapan insanlar geliyor. Yabancı ziyaretçiler ne almak istediklerini daha iyi biliyor ve gerekirse ben bunu almak istiyorum diyerek aradıkları ürünü gösteriyorlar. İşi bilen insanlar bu fuarı ziyaret ediyor.

Fuarın kurulduğu yeni alanı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yeni yeri güzel ve fuarın katılımcıları çok iyi firmalar. Organizasyon da çok iyi, arkadaşlar bize gerçekten çok destek oluyorlar. Bizim reklamlarımızı bizim adımıza yapıyorlar.

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.