15 Temmuz 24 Pazartesi 18:22
Pazartesi, Temmuz 15, 2024
spot_img

EN YENİ

G.M.S Teknik Hırdavat Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı

Toptan hırdavat sektörünün Ege bölgesindeki öncü firmalarından olan G.M.S Teknik Hırdavat, sektörde kısa sürede kazandığı ivme neticesinde müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına İzmir Pınarbaşı bölgesindeki yeni yerinde ilk yılını tamamlamış bulunuyor. Sektörde güven, memnuniyet ve sağlam ticaretin adresi olarak bilinen G.M.S. Teknik Hırdavat; aynı gün sevkiyat, geniş ürün ve bayilik yelpazesi, güçlü stok, uygun fiyat, deneyimli kadrosu ve dijital çözümleri ile tanınmaktadır. Müşterileriyle olan ilişkilerini “iş ortaklığı” çerçevesinde yürüten firma, yeni yerinde daha çok firmaya hizmet verebilme adına kapılarının açık olduğunu belirtiyor.

Yeni yerinde 6 bin metrekare kapalı kullanım alanında hizmet vermeye başlamış olan firma, bünyesine yeni bayilikler katarak ilerlemeyi, müşterilerine her geçen gün daha geniş bir ürün yelpazesi sunarak birlikte büyümeyi hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda birçok bayiliği de son bir yıl içerisinde gerçekleştirmeyi başarmış durumda. Öte yandan pazarlama ve satış ekibinin de sayıca artarak daha fazla bölgede daha fazla müşteriye ulaşabilir olması hedefliyor.

Ülke ekonomisi ve istihdamına katkı sağlama noktasında çalışan sayısının her geçen gün arttığını söyleyen firma yetkilileri, çalışanlarına her geçen gün daha iyi çalışma koşulları, ekonomik ve sosyal imkanlar sunmak, motivasyon ve ödüllendirme faaliyetleri gerçekleştirmek konusunda önem ve çaba sarf ettiklerini belirtiyor.

Firma, sektörde teknolojinin getirmiş olduğu imkanlardan maksimum düzeyde faydalanmaya önem veriyor. Bu doğrultuda gerçekleştirmekte olduğu aktif projelerle birlikte 2021 yılında dijital yenilikleriyle adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.