Cumartesi, Aralık 10, 2022
spot_img

EN YENİ

“Fuarda ziyaretçilerimizle tek tek ilgilenebildik”

YILSAN FIRÇA

İstanbul Hırdavat Fuarı bu yıl firmanız için nasıl geçti?

Firmamızın 45 yıllık bir geçmişi bulunuyor. Babadan oğula, oğuldan toruna diyebileceğimiz bir geçmişi var. Diyarbakır’da 7 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere 15 bin metrekare alana kurulu bir fabrikamız mevcut. İstanbul’da 4 bin metrekare olmak üzere Yılsan Fırça, Türkiye’den dünyanın 25 ülkesine ihracat yapıyor. Türkiye’de sütün bölgelerde bayilerimiz bulunuyor. Bayiliklerimizi artırma düşüncesindeyiz. Fuarımız güzel ve bir sıkıntımız yok. Bizim zaten hedef kitlemiz toptancılar ve bayilerimiz. Biz bayilerimize hitap ediyoruz. Aynı zamanda yeni bayilikler veriyoruz.  Fuara gelen misafirlerimiz ile güzel bir şekilde ilgilendik. Bir önceki fuarımız daha yoğundu. O fuarda bir gün içerisinde yaklaşık 150 ziyaretçi bizimle görüşme yaptı. İstediğimiz randımanı alamamıştık. Çünkü görüşmeleri güzel yapamıyorduk. Ama bu fuarda görüşmelerimizi güzel şekilde yaptık. Ziyaretçilerle tek tek ilgilendik.

Fuarın ziyaretçi profili firmanız için uygun muydu?

Hedef ziyaretçilerimiz geldi. Bu bakımdan ziyaretçi profilinden memnunuz. Yerli ve yabancı müşterilerimizle ilgilenebildik.

Fuar bu yıl 5, 6 ve 7’nci hollere taşındı. Bu gelişmeyi nasıl değerlendirirsiniz?

Fuarın yeni alanı güzel oldu ve ziyaretçilerin kolay ulaşabilmesi açısından çok iyi oldu. Diğer fuar alanında ulaşım zorluğu yaşanıyor ve buraya göre daha uzak.

 

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.