Cumartesi, Aralık 10, 2022
spot_img

EN YENİ

“Fuar Geçen Yıllara Göre Daha Derli Toplu Oldu”

MERT DEKORATİF

Firma olarak nasıl bir fuar geçirdiniz, değerlendirmenizi bizimle paylaşır mısınız?

Gayet güzel geçen bir fuarı geride bıraktık. Sektörden, İstanbul veya başka şehirlerden gelen bizim de hem mal aldığımız hem mal sattığımız bir çok ziyaretçi vardı. Amacımız yeni ürettiğimiz, kendimize ait ENAKS markası ile ilgili tanıtım yapmaktı ve bu fuar da gayet güzel sonuçlar elde ettik. Fuar bu anlamda iyi bir tanıtım oldu.

Fuarın ziyaretçi profili, doğru kitleye hitap etmenizi sağladı mı?

Aynen doğru. Zaten hem kimyasal hem de diğer hırdavat gruplarında genelde aynı ürünleri buradaki bir çok kişi satıyor. Yurt içi ve yurt dışı olarak sektörde gayet güzel bir katılım vardı. Fuar bu anlamda çok da iyi bir dönüş oldu.

Biz aslında yurt içi satışlara odaklanan bir firmayız. Adana merkezli daha yerel bir firmayız. Nalburlara Markapratik olarak toptan satış yapıyoruz. Abdullah Keleş Grup olarak yurtdışı ağırlıklı yeni bir firmamız var. Burada ENAKS adındaki markamızla nalbur grubunda bazı ürünler ürettik. Bu fuarda yeni markamızı yurt dışından gelen ziyaretçilere tanıtmayı amaçladık. Yurt içinden gelen ziyaretçilerden de güzel bir ilgiyle karşılaştık.

Fuarın yeni yerleşimi hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz?

Daha önce fuarı ziyaret ediyorduk. Bu yıl ilk defa katıldık. Çok da güzel olduğunu gördüm. Çok mutluyuz. Dört günün nasıl geçtiğini anlamadık. Bu yıl fuar geçen yıllara göre daha derli toplu oldu. Daha güzel olmuş. İnsanlar nereye gitmek istediklerini biliyorlar. Önceden bir hole gittiğinde aradığını bulamıyordun. Bu nedenle zaman kaybı oluyordu. Bu sene planlama gayet güzeldi. Ben fuarların bizim hırdavat sektöründe gerçekten çok önemli olduğunu düşünüyorum: çünkü bakış açılarımızı değiştiriyor.

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.