23 Nisan 24 Salı 19:38
Salı, Nisan 23, 2024
spot_img

EN YENİ

Filli Boya’nın “Desıgn Soul” yayın hayatına başlıyor

Filli Boya Dergisi iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden hayata geçirdiği Design Soul dijital dergisiyle, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarıyor.

Üç ayda bir iPad, iPhone ve Android cihazlar üzerinden yayınlanacak dergi, insanların stilini oluşturan bütün alanlarda zengin bir içerik sunuyor. Bu içerik; modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar uzanıyor. Her alandan tanınmış ve ilginç portrelerin, analizlerin, röportajların yanı sıra, içerikler video ve müziklere destekleniyor.

BİRBİRİNDEN RENKLİ KONULAR VE KONUKLAR

Yaşam rehberi niteliğindeki derginin ilk sayısında;  Aydın Boysan, Haldun Dormen ve Kerem Erginoğlu özel ve hoş sohbetleriyle yer alıyor.

Teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalandığımız Lyon Işık Festivali, gezi sayfasında Antakya, yemek lezzet sayfalarında ise Şef İbrahim Kotok var.

Ayrıca dekorasyon, stil konularıyla yaşam alanlarına özel önerilerin de yer aldığı dergi, 2013-2014 yıllarının renk eğilimlerini de sunuyor.

Yazarları, fotoğrafçıları ve konuklarıyla kendi kimliğini ve tarzını bu doğrultuda belirleyen Design Soul dergisi, gündem oluşturacak sayılarıyla yayında olacak.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.