21 Haziran 24 Cuma 19:08
Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img

EN YENİ

E.C.A. Armatürlerine Yeni Bir Ödül Daha

armatür

German Design Council (Almanya Tasarım Konseyi) tarafından düzenlenen ICONIC AWARDS 2016 ürün kategorisinde E.C.A Fotoselli Lavabo Bataryası ‘Winner’ ödülüne layık görüldü.

Ürünlerinde tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunan E.C.A. şimdi de Almanya Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen ICONIC AWARDS 2016’dan ödülle döndü. E.C.A.’nın yeni tasarım fotoselli lavabo bataryasının ödüllendirildiği yarışma pek çok mimari tasarım ürününe prestij kazandıran uluslar arası arenada söz sahibi bir platform.

Yıllarca beraberlik için

E.C.A. AR-GE merkezinden yapılan açıklamada “Armatür sektöründeki teknolojik dönemin eseri olan E.C.A. Fotoselli Lavabo Bataryası, ürüne dokunmadan hassas sensörü ile kullanım imkânı ve kolaylığı sunuyor. Ürün özellikle alışveriş merkezleri, okul, hastane ve spor salonları gibi genel mekanlar için kullanıma uygunluğuyla ön plana çıkarken, armatürün dokunulmadan kullanılması sayesinde ortamın hijyenik olmasına katkı sağlıyor. Dayanıklı ve su tasarruflu olması gibi özellikleri modern estetikle buluşturan armatür, güç ve enerji verimliliğiyle de sürdürülebilirlik için önem taşıyor. E.C.A, tüm armatürlerinde ‘yıllarca beraberlik’ mottosunun gereği dayanıklı, yenilikçi, teknolojik ve fonksiyonel ürünleri geliştirmeye devam edecektir’’ vurgusu yapıldı.

#ECA #Armatür #YeniBirÖdülDaha #Yeni #Ödül #ECAArmatür

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.