07 Şubat 23 Salı 23:19
Salı, Şubat 7, 2023
spot_img

EN YENİ

Caldini 7’nci Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarının Gold Sponsoru Oldu

Üretim faaliyetleriyle sektöründe lider marka olan ve adını sıkça duyuran Caldini Kimya, 24-27 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve aynı çatı altında tüm sektörü bir araya getirme imkanı sunan 7. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’na Gold Sponsor oldu!

Her yıl 250’nin üzerinde katılımcıya ve günlük 6000’den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan, alanının tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı; dünyanın dört bir yanından gelen sektör yetkilisi ile karşılaşma, yeni anlaşmalar, iş birlikleri ve referans edinme gibi çok değerli olanaklar sağlıyor. Fuara katılım sağlayan sektör üyeleri, endüstri yelpazesinde daha geniş müşteri portföyüne erişim fırsatı yakalıyor.

Üretim kapasitesiyle sektöründe öncü marka olan Caldini Kimya, tüm ihtiyacını kendi karşılayabilen ve üretimini tam kapasite sürdürebilen fabrikası ile Türkiye’nin tek entegre tesisidir. 15.000 metrekare üretim tesisinde gurur ve mutlulukla 30 yılı aşkın süredir faaliyetlerine devam etmektedir.

Caldini, topluma katma değer yaratmaya odaklı, yüksek kalite standardından taviz vermeyen ve en iyi performans kültürünü ön plana çıkaran, teknik aerosol ve sprey üretimini merkeze alan bir şirkettir. Yurt içi satış yapılanmasında iller bazında oluşturmuş olduğu 160 adet satış noktası, bayi ve distribütör ağıyla ülkemiz genelinde doğrudan kullanıcı ve tüketicilerine ulaşmaktadır. Dünya çapında 30’dan fazla ülkeye ürünlerini arz ederek vizyonunu geliştiren Caldini Kimya, yerli üretimle bir dünya markası olma konusunda kararlı adımlarla büyümektedir. Caldini ürünleri; endüstriyel, mekanik, kozmetik, boya, tekstil, temizleme, yağ ve katkı grubu olarak ayrılmaktadır. Toplamda 380’i aşkın ürün çeşidiyle sektöründe öncü pozisyondadır. Gebze’deki fabrikasından sonra, Yalova’da da ikinci fabrikasını sprey boya üretmek üzere açan firmamız, sprey boya sektörüne büyük bir yatırım gerçekleştirmiştir.

Caldini Kimya’nın Gold Sponsorluğunda gerçekleşecek olan 7. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, iki salon ilavesiyle daha da büyük bir alanda gerçekleşecek ve harika bir platformda tüm sektör profesyonelleri bir araya getirecektir. Hırdavat sektörünün en büyük buluşmasına ev sahipliği yapıyor olmanın ve siz değerli paydaşlarımız ile mutluluğumuzu paylaşıyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Latest Posts

spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.