21 Haziran 24 Cuma 19:41
Cuma, Haziran 21, 2024
spot_img

EN YENİ

Bosch, Mekanik El Aletleri Ürün Ailesini Türkiye Pazarına Sunuyor

Profesyonel ve hafif hizmet kullanıcılara yönelik yeni ürünler:

Bosch, profesyoneller ve hafif hizmet kullanıcılara yönelik sunduğu elektrikli ve akülü el aletlerinden sonra, şimdi de ‘Mekanik El Aletleri’ ürün ailesini Türkiye pazarıyla buluşturuyor.

Şirket, şerit metreden su terazilerine, anahtar takımlarından alet setlerine kadar geniş ürün seçeneğine sahip yepyeni ürün ailesiyle profesyonelden hafif hizmet kullanıcılarına kadar farklı düzeydeki kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

İstanbul dünyanın önde gelen elektrikli el aletleri ve aksesuarları üreticilerinden Bosch’un Türkiye pazarıyla buluşturduğu Mekanik El Aletleri, profesyonel ve hafif hizmet kullanımına göre ‘mavi’ ve ‘yeşil’ ürün grubu olarak ikiye ayrılıyor. Mavi ürün grubunda profesyonellere hitap eden ürünler yer alırken, yeşil ürün grubunda ise hafif hizmet kullanıcılarına yönelik, ‘Kendin yap’ temalı ürünler sunuluyor.

Bosch’un El Aletleri ürün ailesi büyüyor

Bosch’un uzun süredir profesyonel ve hafif hizmet kullanıcılara yönelik sunduğu ürün serisiyle pazarda önde gelen tedarikçilerden biri olduğunu belirten Bosch Türkiye ve Orta Doğu Elektrikli El Aletleri Bölgesel Satış Direktörü Ali Fahri Özcan, “Bosch’un çalışma anlayışının odağında her zaman kullanıcı deneyimi ve memnuniyeti yatar. Amacımız, ‘yaşam için teknoloji’ mottomuz doğrultusunda, farklı beklentilere sahip kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri geliştirmektir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru anlayıp, bu ihtiyaçlara yönelik yeni ürünler sunmak yoluyla onların hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Profesyonellerin ve ev kullanıcılarının bütün ihtiyaçlarını karşılamak için yola, elektrikli ve akülü el aletleriyle çıktık. Bu alanda Türkiye pazarının büyümesine paralel olarak, akülü ve elektrikli el aletleri serisinden sonra ‘mekanik’ el aletlerimizi de pazara sunma kararı aldık. Şimdi yeni serilerimizle bu ihtiyaçları karşılamada bir adım daha atıyoruz. Yeni ürün ailemizin de kullanıcılardan büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Ürün ailesi bu yıl içinde daha da genişleyecek. Gelecekte bu doğrultuda pazarı başka ürünlerle de buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Yüksek kalite, ergonomik kullanım

 ‘Dayanıklılık ve hassasiyet’ özellikleriyle öne çıkan Bosch Profesyonel ürün grubunda; darbeye dayanıklı komple metal gövdeli tornavidalar, yüksek kaliteli şerit metreler, her açıdan rahatça görülebilen, sağlam ve hassas su terazileri, penseler, anahtar takımları, karışık setler gibi 53 ürün yer alıyor.

Hafif Hizmet Ürün Grubunda ise optimum kontrol ve konfor için yumuşak kavrama sağlayan, yüksek kaliteli malzemeden üretilen 39 adet ürün bulunuyor. Metreler, su terazileri, alyanlar, tornavidalar, maket bıçakları gibi ev kullanıcılarının ellerinden düşmeyecek aletlerin bulunduğu ürün yelpazesi, yılın ikinci yarısından itibaren genişlemeye devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.