Cumartesi, Aralık 10, 2022
spot_img

EN YENİ

Bosch Akülü Bahçe Makası Ciso İle Bahçelerinizi Güzelleştirin

boschBosch Bahçe Aletleri, dünyanın ilk entegre lityum-iyon akülü bahçe makası Ciso ile bahçede en büyük yardımcılarınızdan birisi olmayı hedefliyor.

Ciso Kablosuz Bahçe Makası, tek düğme ile uzayan filizleri ve dalları pratik bir şekilde kesmeye olanak sağlıyor. Ciso,  çapı 14 milimetreye kadar olan dalları ve filizleri kolay ve temiz bir şekilde keser, el makasıyla yapılan kesimlerde ortaya çıkan fiziki efor ve zaman kaybını önler. Kablosuz olarak tasarlanan bahçe makası çiçeklerin, çalıların ve meyve ağaçlarının bakımı için de ideal bir alettir.

Patentli bıçak sistemi ile kusursuz ve güvenli kesim

Bosch Ciso Kablosuz Makas’daki yenilikçi anahtar sistemi, saniye başına bir kesim kapasitesiyle bahçe işlerinin hızlı yapılmasını sağlar. Aleti kullanıma hazır hale getirmek için yapılması gereken tek şey, tetikleyici anahtarı bekleme pozisyonundan çıkarmaktır. Geliştirilen patentli bıçak sistemi ‘Power Blade System’ mükemmel ve güvenli bir kesim sağlar. Maksimum güvenlik için, aletin kesim sistemi kenarları keskin olmayan bir bıçaktan ve arka tarafa yerleştirilmiş hareketli bir kanattan oluşmuştur. Güvenlik anahtarı, istenmeyen kesikleri önler. Kesim sistemini yenisiyle değiştirmek için tek yapılması gereken vidayı sökmektir.

Ciso: küçük, hafif ve her an kullanıma hazır

Ciso 3.6V lityum-iyon aküsüyle sadece 590 gram ağırlığa sahiptir. Küçük ve hafif olduğu için farklı alanlarda rahat çalışma ortamına izin verir. Kompakt bosch-ciscotasarımı sayesinde, bahçe işlerini sevenler, kuytu yerlere gizlenmiş filizlere bile kolayca ulaşabilirler. Ergonomik sapı; el, kol ve omuzu koruyacak şekilde tasarlandığı için kullanımı çok kolaydır.

Kablosuz makasın aküsünü çıkarmak, bir telefonun bataryasını çıkarmak kadar kolaydır. Bunun nedeni de bu makasın lityum-iyon teknolojisinin tüm avantajlarına sahip olmasıdır: yüksek enerji yoğunluğuna ek olarak, şarjı kendiliğinden neredeyse hiç boşalmaz ve bellek etkisi yoktur. Bu nedenle  Ciso, uzun zaman kullanılmamış bile olsa kullanıma hazır haldedir ve aküsü zarar görmeden her durumda şarj edilebilir.

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.