BİEN’İN KOLEKSİYONLARI 2018’İN HABERCİSİ NİTELİĞİNDE

Tasarımın öncülerinden Bien Seramik’in yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırmak için tasarladığı yer ve duvar karoları iç mekanlarınızda iddialı ve şık olma imkanı sunuyor. Doğallığın ön planda olduğu 2018 dekorasyon trendlerinde, mermerin asaleti, ahşabın sıcaklığı, doğal taşın sahiciliği yaşam alanlarında seçenekler olarak karışımıza çıkıyor. Özellikle, son dönemlerde cazibesini artıran mermer, yaşam alanlarına doğal ve asil bir görünüm kazandırırken, ahşabın sıcaklığı ve doğal taşın sahiciliği mekanlarınızı sahici bir kimliğe büründürüyor. Bien Seramik’in tasarladığı yeşil, krem, mavi ve gri tondaki tasarımlar yılın gözde renklerini vurgularken, bordürlerde kullanılan altın ve gümüş yaldızlar mekana hem şıklık hem de ışıltı kazandırıyor.

Bu Yıl Da Gözdeler

Bu Yıl Da Gözdeler Doğal konseptin parıltılarla kombine edildiği Bien Koleksiyonları’ndan Amazon, Anabell, Antique Carrara, Arch, Pietra Venata, Zebra Wood Serileri yılın iddialı koleksiyonları arasında yer alıyor.

AMAZON:

Bien Seramik’in Amazon Koleksiyonu renkleri ve tarzı ile değil aynı zamanda büyük ebatlarda olması ile 2018’de de gözde olacak bir seri. Adını Amazon Ormanları’ndan alan ve özellikle yosun yeşili rengiyle Amazon Ormanları’nı andıran seri tercih edildiği alanlarda cam gibi parlayan yüzeyi ile de cazibesini konuşturuyor. Seri parlak yüzeyi ve kolay temizlenme özelliği ile de ön planda.

ANABELL:

Seri mermer görünümüyle doğal taşın tüm zarafetini taşıyor. Büyük ebatlarda üretilen Anabell Serisi, mekandaki bütünlük duygusunu en üst seviyeye taşımasıyla mimarların ilk tercihleri arasında yer alacak nitelikte. Serinin Oceon, River, Siena, Crema tonları mevcut.

ANTIQUE CARRARA:

Seri altın ve platin renklerinde tasarlanmış. İki renk seçeneğinden oluşan koleksiyonun içinde yer alan özel dekor ve dekofon seçenekleri ile zarif ve şık banyoların imzası atılıyor.

ARCH:

Kullanıldıkları alanlarda genel konsepte ve estetiğe katkıda bulunacağının bilinciyle hareket eden Bien Seramik’in Arch Serisi mekanlarda zarafetle birlikte bütünlük oluşturmanıza imkan tanıyor.

PİETRA VENATA:

Özel dokusu, parlaklığı, açık tonları ile zengin kullanım alanı bulunan seri lüksü ve ihtişamı simgeler nitelikte.

ZEBRA WOOD:

Bien Seramik’in doğayı referans alarak tasarladığı Zebra Wood Serisi, ahşabın doğasında bulunan bütün incelikleri mekanlara yansıtıyor. Bu doğal görünüm mekanın sıcaklığını artırırken, insanın samimiyet ve yakınlık duygularına da dokunuyor. Kaliteli hizmet anlayışı ve mekanlara kattığı değer ile adından söz ettiren Bien Seramik ile daima genç ve daima yeni…

#dogal, #banyo, #renk, #koleksiyon, #tasarım