Bien ile bahçeler artık çok özel

Seramik sektörünün yenilikçi firması Bien’in özel olarak tasarlanan ürünleriyle doğanın tüm ışıltısı bahçelerinize yansıyor.

Seramik sektörünün öncü firması Bien’in; sağlıklı, doğal ve birbirinden şık serileriyle, bahçeler artık çok daha özel mekânlar haline geliyor.

Bahçeler için seramik ürünler seçerken en belirleyici olması gereken özellik; ürünün doğal ortama uyum sağlayabilmesi ve doğallığı devam ettirebilmesi. Özellikle kış dönemlerinde sıkıntı yaşamamak adına dona dayanıklı ve kaymayan ürünler tercih ediliyor.

Dijital teknolojinin öncüsü Bien, bahçe için seramik karolarda doğallığı iyi tasarlayabilen bir teknolojiye sahip. Bien’in bahçeler için özel olarak tasarladığı Sakarya, Tuna, Faselis ve Kies serileri ile dış mekanda da fark oluşturabilirsiniz.

 SAKARYA: Nehrin renkleri sizi çağırıyor

Adını Türkiye’nin üçüncü en uzun akarsuyu olan Sakarya’dan adını alan seri, Sakarya Nehri’nin üzerinden geçtiği kayalıklardan esinlenerek hazırlandı. Bien’in her mekân ve zevke uyum sağlayabilen gri ve bej renklerde  ürettiği Sakarya serisi girintili çıkıntılı dokusuyla yepyeni bir alternatif.

TUNA: Çakıl taşlarıyla huzuru yakalayın

Karadeniz’e dökülen Tuna Nehri’nin isminin verildiği seri, nehrin kenarındaki çakılların şekil ve renkleriyle tüketicilere sunuluyor. Gri ve kahve renklerde üretilen Tuna serisi çakıl taşlarının uyandırdığı huzuru mekânlarına taşımak isteyenler için ideal.

FASELİS: Bahçelerinizde antik kent dokusu

Adını M.Ö. 7’nci yüzyılda, Rodoslular tarafından Kemer’de kurulan antik kentten alan Faselis serisi, taş rengi ve görünümüyle bahçelerde doğal ve sade bir şıklık oluşturuyor. Kaymama özelliği olan ve kış aylarında dona dayanıklılığı ile öne çıkan ürün 40x40cm ebatlarında ve 11 mm kalınlığa sahip.

KİES: Kum taneciklerinin doğal görüntüsü

Rüzgarla dağılmış kum taneciklerinin doğal görüntüsünü bahçenize taşıyan Bien’in Kies serisi bej ve gri renklerde üretiliyor. Sırlı porselen olan seri 61x61cm ebatlarında ve kaymama özelliği de taşıyor. Rektifiyeli olan seri, dona karşı da dayanıklıdır.