23 Nisan 24 Salı 19:30
Salı, Nisan 23, 2024
spot_img

EN YENİ

Bahara Girerken Ahşaplar Cuprinol ile Yenileniyor

Bahara Girerken Ahşaplar Cuprinol ile Yenileniyor

Türkiye boya sektörünün lider firması AkzoNobel Marshall, ahşap bahçe mobilyalarının ve mekanların temizliği ve bakımına yeni bir bakış açısı getiriyor. AkzoNobel Marshall güvencesiyle piyasaya sürülen Cuprinol temizleme setleri, ahşap bahçe mobilyaları ve mekanların temizlik ve bakımını keyfe dönüştürüyor.

Her mevsim en güzel renkleri kalitesiyle duvarlara taşıyarak, hayatı renklendiren ve yenileyen AkzoNobel Marshall Boya, 75 yıldır tüm ahşap yüzeyleri koruyan dünyaca ünlü İngiliz Cuprinol Markası ile ahşap bahçe mobilyaları ve mekanlarına bahar esintisi getiriyor. Tüm Marshall bayileri ve yapı marketlerde bulunabilen Cuprinol temizlik ve bakım serisi, tüm yıl güneşin güçlü ışınları, yağmur, sert ve soğuk hava şartları altında yıpranan ahşap bahçe mobilyalarına hayat verirken, farklı renk alternatifleri ile de şık dekoratif çözümler sunuyor. Cuprinol serisiyle ahşap bahçe mobilyalarının bakım ve temizliğini eziyet olmaktan çıkararak bir hobiye dönüştürüyor.

AkzoNobel Marshall Boya güvencesiyle sunulan Cuprinol serisi, dış cephe ahşap, parke ve bahçe mobilyaları koruması olmak üzere üç ayrı ürün grubunu içeriyor. Cuprinol Bahçe Serisi’nde Garden Furniture Restorer, Garden Furniture Revival Kit, Garden Furniture Preserver, Garden Furniture Cleaner, Garden Furniture Teak Oil, Cuprinol Decking Treatment temizleme setleri bulunuyor.

Cuprinol Garden Furniture Restorer 

Cuprinol serisinin bir üyesi olan Garden Furniture Restorer, hava koşulları nedeniyle gri renge dönmüş olan sert ahşapların hızlı ve kolay bir şekilde orijinal rengine döndürülmesini sağlıyor. Garden Furniture Restorer kullanılırken fırça ile yüzeye bolca sürmek, ahşabın rengi parladıktan sonra da yumuşak keçe ile zımparalamak yeterli oluyor. Zımpara işlemi tamamlandıktan 15 dakika sonra su ile temizlenen ahşap orjinal ve  canlı renklerine kavuşuyor.

Cuprinol Garden Furniture Revival Kit

Garden Furniture Revival Kit de hava şartlarından dolayı görünümü değişen sert ahşapları orijinal rengine kavuşturup, uzun süreli bakımını yapıyor. Bakım işlemini hızlandıran ve bir günde bitirilmesini sağlayan Garden Furniture Revival Kit, yüksek performanslı formülü sayesinde hava şartlarından dolayı ahşaba kaybolan yağını geri kazandırıyor. Kit’in içinde bulunan Furtinute Oil in içeriğinde bulunan Wax, hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlarken, Golden rengi ile ahşabın görünüşünü ön plana çıkarıyor. 

Cuprinol Garden Furniture Preserver

Garden Furniture Preserver, tüm bahçe mobilyaları ve dış cephe ahşaplarının korunması için kullanılabiliyor. Kuru ve temiz yüzeyin mantar, çürük, küfler ve vernikten temizlendikten sonra kullanılması tavsiye edilen Garden Furniture Preserver, tüm yüzeye eşit dağılacak fırça ile sürülerek veya sprey ile püskürtülerek uygulanabiliyor.

Cuprinol Garden Furniture Cleaner

Garden Furniture Cleaner ise tüm ahşap bahçe mobilyalarının düzenli temizliğinde kullanılabilecek ve temizliği bir keyfe dönüştüren bir ürün. Garden Furniture Cleaner’ın içeriğinde bulunan Wax ve portakal yağı, aynı zamanda ahşabı koruma altına alıyor ve ilk günkü canlılığında görünmesini sağlıyor.

Cuprinol Garden Furniture Teak Oil

Tüm doğal tik ve sert ahşapları koruma garantisi veren Garden Furniture Teak Oil de ahşap malzemeleri koruma altına alıyor ve ahşabı besleyerek doğal rengini yansıtıyor. Ahşap ve tik yüzeylerdeki yağ ve toz lekeleri ile kirler temizlendikten sonra uygulanan Garden Furniture Teak Oil, Garden Furniture Restorer ile birlikte uygulandığında daha uzun süreli bir koruma sağlıyor.

Latest Posts

spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.