Cumartesi, Aralık 10, 2022
spot_img

EN YENİ

REMS Akku-Press

2642Otomatik Kilitleme Tertibatı İle Donatılmış Akülü Hidrolik Radyal Pres

Kapanma sinyali ile donatılmış tüm geçerli pres fitting sistemlerinde, pres fitting bağlantıları için geliştirilmiş üniversal fonksiyonlu ürün akü ve şebeke üzerinden çalıştırılmak üzere tasarlanmıştır.

Pres bağlantıları Ø 10 –108 mm, Ø ⅜ – 4″ içindir

REMS Akku-Press Li-Ion – üniversal olarak 108 mm Ø çapına kadar. Saniyeler içerisinde güvenli pres işlevleri. Pres pensesini otomatik olarak kilitleme tertibatı. Sistem avantajları Tüm REMS radyal presler (REMS Mini-Press ACC hariç) ve başka marka uygun radyal presler için sadece bir çeşit pres pensleri/pres halkaları.

Kerpetenler, el tipi radyal press REMS Eco-Press manuel tahrik sistemi için diğer bir bağlantıya sahiptir. Bundan dolayı ucuz ve depolanabilmektedir. Piyasada yaygın tüm sistemler için pres pensleri/pres halkaları yapılış biçimi kompakt, kullanışlı, pratik ve hafif tasarlanmıştır. Tahrik sistemi akü ile birlikte sadece 4,3 kg ağırlığındadır. Bu özelliğinden dolayı her yerde, tek elle, baş üstünde ve zor ulaşılabilir dar alanlarda uygulanabilmektedir. Kilitlemeli kapanma sistemi sayesinde pense güvenilir bir biçimde oturmaktadır. Çalışma yerini aydınlatmak için entegre LED çalışma lambası. Döner tip pres tertibatı. Otomatik kilitleme sayesinde pres pensi/pres halkası güvenli şekilde yerine oturur. Başka marka pres pensleri/pres halkaları için de kullanılabilir. Akü ve şebeke üzerinden çalıştırılmak üzere tasarlanmıştır. Elektronik şarj kontrolü – akü bitim seviyesi için 2 renkli şarj durum göstergesi.

Aksesuar

REMS Presleme pensleri/bilezikleri

REMS Kerpentenleri

REMS Kablo makası

REMS Akku-Press tahrik makinesi, akü hariç

Akü Li-Ion 14,4 V, 3,2 Ah

Hızlı şarj tertibatı Li-Ion/Ni-Cd 230 V, 50 – 60 Hz, 65 W

230 V güç beslenme tertibatı Li-Ion akü Li-Ion 14,4 V yerine kablolu işletim için bölmeli çelik kutu

REMS akülü LED lamba,

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.